Magazin

Çılgın Dondurmacının sarışın müşterisi coştu! İzleyenler o anı kameralara çekti ” hem dansı güzel hem kendi”

Çılgın Dondurmacının sarışın müşterisinin dans şovu görenlerin ağzını açık bıraktı. Paylaşımıyla sosyal medya gündemine damgasını vuran Çılgın Dondurmacı’ya gelen beğeniler ve yorumlar adeta havada uçuştu.

Sosyal medya platformunda dondurma dükkanında çektiği dans videolarıyla ününe ün katan Çılgın Dondurmacı, paylaşımıyla yine ortalığı karıştırdı. Görenlerin ağzını açık bırakan bu dans şovu birçok sosyal medya kullanıcısının ilgisini çekti. Paylaştığı andan itibaren ilgi odağı olan video kısa süre içinde de gündemde yerini aldı. Dondurma dükkanına gelen sarışın müşterisiyle birlikte dans eden ünlü fenomenin bu paylaşımına beğeniler ve yorumlar da gecikmedi. İşte haberin merak edilen detayları…

2

Dans şovu ilgi çekti

Sosyal medya platformunda kendine özgü dans şovlarıyla tanınan Çılgın Dondurmacı lakaplı Mehmet Dinç, hız kesmeden paylaşımlarına devam ediyor. Gündemde sık sık paylaşımlarıyla yerini alan Çılgın Dondurmacı, tepkilerin hedefinde kalsa da çoğu zaman dans şovlarıyla adeta gündeme damgasını vuruyor. Son paylaşımında da dondurma dükkanına gelen sarışın müşterisiyle birçok kişinin dikkatini çeken Çılgın Dondurmacı, yine “Kalbimsin” adlı şarkıda dans ettiler. Sarışın müşterisinin dans şovu çevredekilerin de oldukça ilgisini çekti.

Gündeme damgasını vuran bu dans videosuna kısa süre içinde birçok kişiden beğeni ve yorum geldi. Dondurma dükkanına gelen sarışın müşterisinin dans şovu oldukça beğenilirken, güzelliği de oldukça dikkat çekti. Çevresindeki kişiler de gözlerini ayırmadan bu dans şovunu izlediler. O anları kaydeden Çılgın Dondurmacı, bu dans şovunu paylaştı ve binlerce yorum, beğeni aldı.

Gözlerini ayırmadan izlediler

Antalya’da bulunan dondurma dükkanında dans videoları çekip paylaşan Mehmet Dinç, sosyal medya platformunda yakından takip edilen isimler arasına girdi. Dükkanına gelen müşterilerini de dansına ortak eden Çılgın Dondurmacı, her paylaşımıyla adeta gündeme damgasını vuruyor. Çevresindekilerin de ilgisini çeken bu dans videolarını sosyal medya hesabından paylaşan Çılgın Dondurmacı, geniş bir kitleye ulaştı. Son paylaşımıyla yine gündemden düşmeyen Çılgın Dondurmacının ve sarışın müşterisinin dans şovları oldukça dikkat çekti ve gündemde yerini aldı.

a

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat