Magazin

Cinsel ilişki itirafıyla Aşk Ada’sını sallayan Türk yarışmacı Ekin Su kazandı! Aldığı ücret dudakları uçuklatacak

Aşk Ada’sına damga vuran Türk kızı Ekin Su  yarışmayı kazandı. Aldığı ücretle ise dudakları uçuklattı.

İngiltere’de yayınlanan fakat tüm dünyadan izleyiciye sahip olan Aşk Adası (Love Island)   final bölümü ile dün gece sona erdi. Yarışmanın kazananı ise programa damga vurmuş olan Ekin Su oldu. Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti Aşk Adası 2022’yi kazanarak yüksek bir meblağ ödül aldılar. Yarışmadan aldıkları ücret ise dudak uçuklattı. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.37.32

Aşk Ada’sı yarışmasından ne kadar ödül kazanıldı.

Sekiz haftadır devam eden Aşk Adası dün gece yaptığı final ile son buldu. Yarışmanın favori çiftlerinden olan Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti Love Island (Aşk Adası) 2022’yi kazanarak 50 bin sterlinlik ödülü ise bölüşmeye hak kazanmış oldular. Ekin Su galibiyetlerini kutlarken İtalyan sevgilisinin kollarına atladı ve Davide de ‘inanamıyorum’ diye bağırdı. Ekin Su Sekiz hafta süren yarışma da  sık sık gündeme gelmiş olan isimlerden biri oldu. Davide ile doğru aşkı yakaladığını söylese de  Türk oyuncu Ekin Su yarışmada bir ara Davide ile  öpüştükten  sadece birkaç saat sonrasında  adaya o dönemde yeni gelen Jacques ile flört etmeye başlayınca izleyenleri tamamen şaşkına çevirmişti. Hatta Ekin Su Cülcüloğlu bu flörtleşmeyi “Buraya daha da önceden gelmiş olsaydın seni  tanımak isterdim” diyerek noktalamak zorunda hissetti.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.37.08

Cinsel ilişki itirafı

Türk kızı Ekin Su’nun yarışmadaki tek vukuatı ise bu değil. Yaptığı tüm açıklamalar ile dikkat çeken Ekin Su, Davide ile yaşamış olduğu özel bir an ile sadece izleyenleri değil yarışmacıları da hayrete düşürmüştü. Tül kızların terasta olduğu bir zaman, Gemma Owen ‘Ekin dün gece Davide ve sen yatakta iken neler oldu?’ Sorusunu sormuştu. ‘kesinlikle hiçbir şey geçemedi bizim aramızda’ ifadelerini kullandı. Bu cevabına inanmayan arkadaşları ise ona ‘yalancı’ dedi. Ekin Su ise şu cümleleri kullandı: ‘Bir şeye fön çektim tam 10 saniyede kurudu.’ açıklamalarında  bulundu.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.37.16

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat