Magazin

Çocuk Duymasın dizisinin Yasemin’i o ünlü dizilerin senaristi çıktı! Meriç Acemi bakın hangi dizilerin senaristiymiş

Çocuklar Duymasın ile tanıdığımız sekreter Yasemin karakterine hayat veren Meriç Acemi bilinmeyen yönleri ile televizyon izleyicilerini çok şaşırtacak!

2000’li yılların en çok izlenen ve fenomen haline gelen dizilerden birisi olan Çocuklar Duymasın herkes tarafından biliniyor. Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncuları da hala izleyicilerin akıllarında kalmaya devam ediyor.

Çocuklar Duymasın dizisinin en çok sevilen karakterlerinden birisi Sekreter Yasemin olarak biliniyordu. Dizide efsane karakterlerden birisine hayat veren Meriç Acemi ekranlarda çok sık görmeye alışık olduğumuz bir isim değil. Son zamanlarda kamera önünde pek yer almayı tercih etmeyen ünlü oyuncunun ne yaptığı merak ediliyordu. Ünlü oyuncu hakkında biraz araştırma yapanlar büyük şaşkınlık yaşamaya devam ediyorlar.

Çocuklar Duymasın’ın Yasemin’i Görenleri Şaşkına Çeviriyor!

meriç2

Çocuklar Duymasın dizisinde uzun süre Yasemin karakterine hayat veren Meriç Acemi, Fıs Fıs İsmail’in sekreteri olarak karşımıza çıkıyordu. O dönemler oyunculuğu ile dikkat çekerken daha sonra ekranlarda çok fazla yer almamayı tercih etti. Oyuncu hakkında araştırma yaparken gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Meriç Acemi’nin aslında hiç bilinmeyen yönleri duyanları şaşkına çeviriyor.

Çocuklar Duymasın Yasemin Ünlü Bir Senarist Çıktı!

Ünlü oyuncunun aslında senarist olduğu ve son derece ünlü isim yapmış dizi ve filmlerin senaryosunun kendisine ait olduğu öğrenildi. Pek çok kişi ünlü oyuncuyu Çocuklar Duymasın ve Ayrılsak da Beraberiz dizileri ile ismini duyurmuştu. Gerçek isminin Meriç Acemi olduğu öğrenildi. Tiyatro oyunculuğu da yapan ünlü oyuncunun 20’den fazla sinema filmi ve TV dizileri bulunuyor.

Ünlü ismin senaryosunu yazdığı dizilerden bazıları Emret Komutanım, 1 Erkek 1 Kadın, Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetleri, Aşk 101, Erkenci Kuş, Cam tavanlar ve Kuş Uçuşu gibi efsane sayılabilen dizilerin senaryosunu yazdığı ortaya çıktı. Dizilerin yanı sıra pek çok filmi de bulunan güzel isim senaristlik konusunda oldukça başarılı. Zaman zaman tiyatro yapsa da televizyon projelerinden uzak duruyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat