Magazin

Çocuklar Duymasın Emine’yi bir de gerçek hayatta görün! Dizideki halinden çok başka tatilden cesur pozlar verdi

Türk televizyonlarının en sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın, geçtiğimiz günlerde Emine karakterine hayat veren Melek Şahin’in son pozlarıyla gündeme bomba gibi düştü. Başarılı oyuncu, dizideki halinden çok farklı bir şekilde sevenlerinin karşısına çıkarken magazin severlere ‘’Sen neymişsin böyle?’’ dedirtmeyi de başardı. İşte, Çocuklar Duymasın’ın Emine’si Melek Şahin’in paylaştığı o cesur pozlara dair merak edilen tüm detaylar.

Yayına geldiği dönemlerde reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran Çocuklar Duymasın dizisi, sıcacık aile hikayesinin yanı sıra usta oyuncu kadrosuyla da bir efsane olarak anılmaya devam ediliyordu. Özellikle yıllarca dizinin demirbaşı olarak gösterilen oyuncular, hala sevilerek takip ediliyorlardı.

Şimdilerde dizide Emine karakterine hayat vererek milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Melek Şahin, son haliyle görenlerin ağzını açık bırakmayı başardı. Dizinin saf ve masum Emine’si sosyal medyada dekolteli fotoğraflarıyla dikkat çekti. İşte, Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Emine karakteriyle hafızalara kazınan Melek Şahin’in o cesur pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Çocuklar Duymasın’ın Emine’si son haliyle görenlerin yüreklerini hoplattı!

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Çocuklar Duymasın’da Emine karakteriyle milyonlarca hayrana ulaşmayı başaran Melek Şahin, şimdilerde ekranlardan uzak kalsa da sosyal medya hesabından takipçilerine yeni paylaşımlar yapmaya devam ediyordu.

Özellikle verdiği cesur pozlarıyla gündemi sallamayı başaran ünlü oyuncu, ‘’Kimse benim Emine olduğuma inanmıyor, hatta benimle iddialaşıyorlar!’’ diyerek yeni halinin çok beğenildiğini de kanıtladı. Ayrıca Melek Şahin’in Instagram hesabında paylaştığı o nefes kesen görüntüler, kısa sürede binlerce beğeni alırken içerisinde ünlü arkadaşlarının da yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

emine 4180

Sosyal medya Melek Şahin’in tatilden paylaştığı cesur pozlarıyla adeta sallandı!

Uzun zamandır herhangi bir projeyle anılmayan Çocuklar Duymasın’ın Emine’si Melek Şahin, şimdilerde tatilden paylaştığı cesur pozlarıyla platformları adeta çalkalamayı başarıyor. Birçok kullanıcı, ünlü oyuncunun gerçek hayatta çok farklı göründüğünü belirtirken Melek Şahin’i Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olarak da gösteriyorlar. Ayrıca Çocuklar Duymasın hayranları, ünlü ismin yeni projelerde yer alması gerektiğini de belirtiyorlar. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Melek Şahin tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

a8a5e83480b762e015d98391ce6b7b19 840

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat