Magazin

Çok Güzel Hareketler Bunlar’a üzen veda! Evliya Aykan vedasını duyurdu, artık o dizide rol alacak

Çok Güzel Hareketler Bunlar’a veda eden Evliya Aykan, sevenlerini üzdü. Gündeme bomba gibi düşen bu vedanın ardından sevenleri duygularını dile getirdiler. Peki, neden ayrılıyor?

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın sevilen oyuncularından biri olan Evliya Aykan, Yılmaz Erdoğan’ın yönetiminde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosuna dahil olmuştu. Başarılı oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Evliya Aykan, sevenlerine üzücü haberi duyurdu. Gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından sevenleri de duygularını dile getirdiler. İşte haberin merak edilen detayları…

65

Veda ediyor

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alan Evliya Aykan, Behzat Ç.’nin kadrosuna geçiş yapıyor. Sevenlerine veda haberini duyuran Evliya Aykan, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Açıklamasında: “Uzun bir yolculuğun sonuna geldik. Sahne arkasında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla deneyim yaşadım. Tüm ekip arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına, hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim…” ifadelerini kullandı. Açıklaması kısa süre içinde gündemde yerini aldı.

Evliya Aykan’ın bu açıklaması sevenlerini oldukça üzerken, yeni çekilmeye başlanan, bir döneme damgasını vuran dizilerden biri olan Behzat Ç. kadrosuna geçiş yapacağı öğrenildi. Yeni bölümleriyle bir dijital platformda yayınlanacak olan Behzat Ç. dizisinin kadrosuna dahil olan Evliya Aykan’ın hangi rolü canlandıracağı da oldukça merak edildi. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alan ve başarılı oyunculuğuyla ününe ün katan Evliya Aykan, geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

4 2

Behzat Ç.’nin kadrosuna geçiyor

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının sevilen ve sempatik oyuncularından biri olan Evliya Aykan, üzücü haberi sosyal medya hesabından açıkladı. Veda edeceğini açıklayan ünlü oyuncu, şimdilerde çekimlerine başlanan Behzat Ç. dizisinin kadrosuna geçiş yapıyor. Dizi tarihine damgasını vuran Behzat Ç. dizisi bir dijital platformda yeni bölümleriyle yer alacak. Behzat Ç. dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Evliya Aykan’ın hangi rolü canlandıracağı da merak konusu oldu. Sevenlerine üzücü haberi sosyal medya hesabından açıklayan Evliya Aykan, bu dizi haberiyle de yeniden sevindirdi.

555 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat