Magazin

Çok Güzel Hareketler’den sonra kimse tanıyamadı! Pelin Öztekin verdiği kilolarla bambaşka biri oldu ‘’Azimle gelen güzellik’’

Ekranlara ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla gelen ve kilolu haliyle hatırlanan Pelin Öztekin, kilolarını büyük bir azimle vermeyi başardığını kanıtladı. Şimdilerde fit haliyle herkesin ağzını açık bırakan ünlü isim, tatil pozlarıyla da milyonların ilgisini çekmeye devam ediyor. İşte, ÇGHB’nin sevilen ismi Pelin Öztekin’in akıllara durgunluk veren son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında sergilediği oyunculuk performansıyla yıllardır milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Pelin Öztekin, genellikle kilolu haliyle hafızalara kazınmıştı. Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan ünlü isim, geçtiğimiz yıllarda hayranlarına mide küçültme ameliyatı olacağını ifade etmişti.

Geçirdiği birçok ameliyattan sonra istediği görünüme kavuşmayı başaran Pelin Öztekin, şimdilerde son haliyle görenleri şaşırtmayı başarıyor. Sosyal medya hesabında tatil pozlarını da paylaşan ünlü isim, fit haliyle ağızları açık bıraktı. İşte, Çok Güzel Hareketler Bunlar programının başarılı oyuncusu Pelin Öztekin’in yıllar içerisinde geçirdiği o şaşırtan değişime dair merak edilen tüm detaylar.

Pelin Öztekin verdiği kilolarla herkesi hayrete düşürdü!

Akıllara kilolu hali ve Çok Güzel Hareket Bunlar programında sergilediği başarılı oyunculuk performansıyla kazınan Pelin Öztekin, yıllar önce 153 kiloya kadar ulaşmıştı. Programın hemen ardından mide küçültme ameliyatına gireceğini ifade eden ünlü isim, yoğun bir egzersiz programıyla 93 kiloya kadar inmişti.

Bu haliyle dahi milyonları şaşkına çeviren başarılı oyuncu, 6 içerisinde 53 kilo verip daha sonra da 25 kilo vererek tam 93 kilodan 63 kiloya kadar inmeyi başardı. Azmiyle hayranlarını mest eden Pelin Öztekin, kilolu halinden eser kalmadığını da kanıtlamış oldu.

pelin oztekin 6 3dbg.jpg

Pelin Öztekin tatil paylaşımlarıyla sosyal medyayı adeta salladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Pelin Öztekin, şimdilerde kış sezonunun yorgunluğunu tatilde atarken sosyal medya hesabında paylaştığı gönderilerle de herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyordu. Bikinili pozlarıyla oldukça fit hale geldiği görülen başarılı oyuncu, son haliyle binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Pelin Öztekin’in yeni paylaşımlarını dört gözle beklemeye başladı.

pelin oztekin 3 XA13.jpg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat