Magazin

Cüneyt Arkın’ın Oynadığı Son Diziden Görüntüler Paylaşıldı

Yeşilçam'da tarihi film deyince akla gelen ilk isim olan Cüneyt Arkın vefat etmeden önce Kuruluş Osman dizisinde rol almıştı.

Usta oyuncu Cüneyt Arkın dün gece rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Cüneyt Arkın son olarak ATV ekranların yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Ak Sakallılar’ın lideri karakterine hayat vermişti.

”Onun için özel ekip kurmuştuk.”

Cüneyt Arkın’ın Kuruluş Osman dizisi setinden görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan yapımcı Mehmet Bozdağ pandemi döneminde yapılan çekimlerde Cüneyt Arkın için özel ekip kurulduğunu ve kendisini izlemekten gurur duyduğunu yazdı.

Kuruluş Osman dizisinin yapımcısı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

”Pandeminin en zor günlerinde setlere cesur bir dönüş yaptı. Onun için özel ekip kurmuştuk. Koca çınar ustalığını bir kez daha konuşturmuştu. Birlikte yol yürümekten, hasbihal edebilmekten şeref duyduk. Gönlüne, yüreğine, emeklerine sağlık büyük usta. Mekânın cennet olsun. #CüneytArkın”

”Türk sinemasının ve Yeşilçam’ın usta ismi, çocukluğumuzun kahramanı Cüneyt Arkın ile Kuruluş Osman dizimizde beraber olduk. Dizimizde canlandırdığı Ak Sakallılar’ın lideri karakteriyle Cüneyt Ağabeyi tekrar ekran başında izlemekten gurur duyduk. İyi ki yollarımız kesişti, kendisinden çok şey öğrendik. Türk milletine olan aşkı, çalışma azmi, bilgisi ve nezaketiyle yolumuza rehber oldu.

Sevgili #CüneytArkın’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Türk milletine başsağlığı diliyorum. Hayat verdiğin karakterler ile her daim hafızalarda ve gönüllerde olmaya devam edeceksin.”

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat