Magazin

Demet Akalın yine birini taşlamadan duramadı! Zeytin Ağacı’yla gündeme gelen Tuba Büyüküstüne ağır laf

Demet Akalın’dan Zeytin Ağacı dizisinde yer alan Tuba Büyüküstün’e ağır eleştiri geldi. Görenlerin ağzını açık bırakan o sözler adeta gündeme bomba gibi düştü. Şimdi de gözler Tuba Büyüküstün’e çevrildi. Peki, Tuba Büyüküstün ne cevap verecek?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı ve ortalığı birbirine kattı. Bir dijital platformda yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün’e gönderme yaptı. Görenleri hayrete düşüren bu açıklama, kısa süre içinde gündemde yerini aldı. Görenler Tuba Büyüküstün’ün tepkisini merak ettiler. İşte haberin merak edilen detayları…

Demet Akalın ortalığı karıştırdı

Bir sosyal medya platformunda paylaşımlarıyla sık sık gündemde adından bahsettiren Demet Akalın, yine ortalığı karıştırdı. Başrollerinde Seda Bakan, Tuba Büyüküstün ve Boncuk Yılmaz gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Zeytin Ağacı dizisiyle ilgi bir paylaşımda bulunan Demet Akalın’dan bir gönderme geldi. Tuba Büyüküstün’e laf atan Demet Akalın, olay yaratacak bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabında: “Uykusuz bayağı sardı Zeytin Ağacı. Tuba bile iyi oynuyor, o kadar güzel düşünün, dur bakalım” ifadelerini kullandı. Tuba Büyüküstün’e gönderme yapan Demet Akalın, kısa süre içinde bu paylaşımıyla gündemde yerini aldı. Görenleri hayrete düşüren bu paylaşıma yorumlar da gecikmedi.

image 1

Tuba Büyüküstün ne tepki verecek?

Bir dijital platformda yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde başrol oyuncusu olan Tuba Büyüküstün, başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle gündemde yerini aldı. Bu diziyi izleyen Demet Akalın, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında Tuba Büyüküstün’e gönderme yapan Demet Akalın, bu paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medya hesabında bu tarz olay yaratacak paylaşımlara imza atan Demet Akalın, bu sefer de Tuba Büyüküstün’ün oyunculuğu hakkında konuştu. Olay yaratacak sözleriyle gündeme bomba gibi düşen Demet Akalın, uzun süre gündemde yerini aldı. Bu paylaşımın ardından gözler Tuba Büyüküstün’e çevrildi. Görenleri şaşırtan bu paylaşıma Tuba Büyüküstün’ün ne tepki vereceği oldukça merak edildi. Konuyla ilgili güzel oyuncu henüz bir açıklama yapmadı.

15057153

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat