Magazin

Demet Akalın’dan skandal hareket! Beğenmediği alkolü garsonun başından aşağı döktü

Ünlü şarkıcı Demet Akalın gündeme bomba gibi bir hareketle düştü. Sahne aldığı mekanda alkolü beğenmeyen Akalın, beğenmediğiyle kalmadı ve garsonun başından aşağıya döktü. Görenleri şok eden Demet Akalın, gündemi derinden salladı. Demet Akalın’a gelen tepkiler havada uçuştu.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda skandal bir hareket yaptı. İzleyicilerin de ağzını açık bırakan bu davranış tepki üstüne tepki aldı. Gelen alkolü beğenmeyen Demet Akalın, garsonun bağından aşağıya döktü. Bu davranışıyla gündeme bomba gibi düşen Demet Akalın, sert eleştiriler aldı. Görenler tepki vermeden geçemediler. İşte haberin merak edilen detayları…

Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi büyüyor

Gündemde sık sık adından bahsettiren ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçen akşam çıktığı bir mekanda garsonun başından aşağı alkol döktü. Garsonun getirdiği alkolü beğenmeyen Demet Akalın, beğenmemekle kalmayıp, tepkisini de bu şekilde gösterdi. Görenlerin ağzını açık bırakan Demet Akalın’ın bu skandal hareketi gündemde olay yarattı. Görenler tepki vermeden geçemediler ve ağır eleştirilerde bulundular.

Garsonun başından aşağı döktüğü alkolün ardından: “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyen Demet Akalın, bir de garsona sitem etti. Akıllara durgunluk veren o anlar sosyal medya gündeminde hızlı bir şekilde yerini aldı. Görüntüleri izleyen kişiler Demet Akalın’a sert eleştirilerde bulundular. Gündemde yerini alan bu skandal hareketin ardından Demet Akalın’dan bir açıklama beklendi.

image 51

Demet Akalın’a ağır eleştiriler geldi

Gündeme bomba bir hareketle düşen Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Görenler ağır eleştirilerde bulunurken, görüntüler de hız kesmeden sosyal medya gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’a sitemlerini dile getirdiler. Yorumlar arasında: “İşini yapan birine terbiyesiz davranamazsınız”, “Bir insanı tanımak isterseniz çalışanlarıyla olan ilişkisine bakın”, “Çok büyük terbiyesizlik bu” gibi yorumlar bulunuyordu. Ağır eleştirilerin hedefinde kalan Demet Akalın’ın bu skandal hareketi oldukça tepki aldı. Görüntüler hızla yayılırken, gözler de ünlü şarkıcı Demet Akalın’a çevrildi. Yaptığı bu davranışın ardından konuyla ilgili Demet Akalın, henüz bir açıklamada bulunmadı.

image 50

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat