Magazin

Demet Akalın’ın başından aşağı şampanya döktüğü çalışan o olay hakkında konuştu! İşin aslı başka çıktı: “Aşağılık bir durum..

Demet Akalın’ın başından aşağı şampanya döktüğü o kişi olay hakkında konuştu. İşin aslı bambaşka çıktı.

Şarkıcı Demet Akalın sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilmiş olan şampanyayı beğenmeyip yanında bulunan kişinin başından aşağıya dökmüştü. Sosyal medya üzerinden büyük tepki çeken olayın ardından garson olduğu iddia edilen Murat Yaşar orada yaşanılan olayları bir bir anlattı. Murat Yaşar’ın ise garson değil işletmenin müdürü olduğu ortaya çıktı

rr

Demet Akalın’ın balondan aşağıya şampanya döktüğü kişi konuştu.

Bodrum’da konser vermiş olan ünlü sanatçı Demet Akalın içmiş olduğu şampanyayı  elma suyuna  benzettikten sonra garson olduğu iddia edilen kişi başından aşağıya dökmüştü. Ünlü sanatçı Demet Akalın’ın bu hareketi ise sosyal medyadan büyük tepki çekmişti. Sosyal medyadan aldığı tepkiler sonrasında açıklama yapan ünlü sanatçı Demet Akalın şu ifadeleri kullandı: “o gece personel şefinin kendisi bizzat bana döktür diye ısrar etti. Gelen gurbetçi müşteriler ise Şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için geri gönderiyor. On senedir şampanyalar bu şekilde ben yapınca mı battı?” İfadelerini kullandı. Açıklamalarının ardından ise sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın‘a daha sert tepki göstermeye başladı. Son olarak başına şampanya dökülen kişi olayın baş aktörü isim, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

sss

Demet Akalın’ı savundu.

Demet Akalının başından aşağıya şampanya döktüğü kişinin garson değil işletme müdürü Murat Yaşar olduğu ortaya çıktı. Murat Yaşar ise Demet Akalın’ı savunacak bir hamlede bulundu. Demet Akalın ile  çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Murat Yaşar şu ifadeleri kullandı: “solistimiz ünlü sanatçı Demet Akalın ile 2018 yılından bu yana birlikte çalışıp birçok yeni proje ve sahnede birlikte olmaktan onur ve gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlı yapılmış bir şeydir. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır.” İfadelerini kullandı. Murat Yaşar attığı gönderinin ise yorum kısmını kapatması dikkatleri üzerine çekti.

fdd

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat