Magazin

Demet Özdemir biseksüel mi? Oğuzhan Koç’la nişanlanan Demet Özdemir’in Aslı Kaya’yla olan fotoğrafları sızdı

Erkenci Kuş, Çilek Kokusu ve Doğduğun Ev Kaderindir projelerinde başrol oynayarak milyonların hayranlığını kazanan Demet Özdemir, şimdilerde akıl almaz bir iddiaya konu oldu. Sosyal medyada binlerce kişinin konuştuğu o iddiaya göre ünlü sanatçı, daha önce bir kadın Instagram fenomeni ile ilişki yaşamıştı. İşte, güzel oyuncu Demet Özdemir hakkında sosyal medya platformlarında ortaya atılan o akıl almaz iddianın merak edilen tüm detayları.

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Demet Özdemir, her geçen gün farklı olaylarla gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyordu. Kariyerindeki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla tüm hayranlarını sevindirmeyi başarmıştı.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisi Oğuzhan Koç’tan evlenme teklifi aldığını açıklayan güzel oyuncu, şimdilerde ünlü sanatçı ile evlilik hazırlıklarına da devam ediyordu. Fakat Demet Özdemir için sosyal medyada ortaya atılan bir iddia, ikili arasındaki tüm dengeleri değiştirecek gibi duruyor. İşte, ünlü oyuncu Demet Özdemir hakkında ortaya çıkan akıl almaz söylentilere dair merak edilen tüm detaylar.

Demet Özdemir’in geçtiğimiz yıllarda Aslı Kaya ile aşk yaşadığı iddia edildi!

Ekranların en sevilen isimleri arasında gösterilen Demet Özdemir, yer aldığı projelerin yanı sıra aşk hayatıyla da gündemden düşmek bilmiyordu. Yıllardır adı farklı isimlerle anılmaya devam eden ünlü isim, son olarak aradığı aşkı Oğuzhan Koç’ta bulmuş ve ünlü isimle evliliğe adım atmaya karar vermişti.

11135 7

Şimdilerde mutlu birlikteliğini evlilikle taçlandırmaya hazırlanan ünlü isim, akıl almaz bir iddianın da konusu oldu. Sosyal medyada birçok kullanıcının kanıtlar sunduğu o iddiaya göre Demet Özdemir’in önceki yıllarda ünlü fenomen Aslı Kaya ile bir ilişkisi vardı. Üstelik bu durum, ikilinin samimi pozlarıyla da platformlarda kanıtlanmaya çalışıldı.

11135 4

Sosyal medya Demet Özdemir hakkında ortaya atılan iddialarla resmen çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Demet Özdemir, şimdilerde hakkında ortaya atılan Aslı Kaya ile aşk yaşadığı iddialarıyla platformları karıştırmayı başardı. Birçok kullanıcı, bu olayın tamamen bir söylentiden ibaret olduğunu ifade ederken bazıları da fotoğraflarla iddialarını kanıtlamayı seçtiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Demet Özdemir’den gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat