Magazin

Demet Özdemir’in ablası güzelliğiyle kardeşini geçti! Asıl ünlü olması gereken ablasıymış bomba gibisin

Şimdilerde Disney Plus platformunda yayına gelecek Dünyayla Benim Aramda dizisiyle magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde ablası Derya Özdemir ile paylaştığı fotoğraflarla da herkesi şok etmeyi başardı. Birçok kullanıcı, güzellik konusunda ablasının kardeşini geçtiğini ifade ederken Derya Özdemir’in de aslında ünlü olduğunu duyunca şok oldular. İşte, Demet Özdemir’in güzelliğiyle herkesi büyüleyen ablası Derya Özdemir’e dair merak edilen tüm detaylar.

Yer aldığı Erkenci Kuş ve Çilek Kokusu gibi dizilerle kısa sürede milyonlarca kişinin hayranlığını kazanmayı başaran Demet Özdemir, farklı konularla da gündeme gelmeye devam ediyordu. Şimdilerde Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlığında olan ünlü oyuncu, ilişkisine dair gelişmeleri sosyal medya hesabında paylaşıyordu.

Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç’la olan fotoğraflarının yanı sıra ablası Derya Özdemir ile bir gönderi paylaşan ünlü isim, ablasının güzelliğiyle görenleri şaşkına çevirdi. Üstelik Derya Özdemir’in Demet Özdemir kadar ünlü olduğu da ortaya çıktı. İşte, Demet Özdemir’in güzeller güzeli ablası Derya Özdemir’e dair merak edilen tüm detaylar.

Demet Özdemir ablasının güzelliğiyle herkesi şaşkına çevirdi!

Magazin dünyasının en tartışmalı isimleri arasında gösterilen Demet Özdemir, şimdilerde ortaya çıkan yeni gelişmelerle adından söz ettirmeyi başarıyordu. Disney Plus platformunda seyircisiyle buluşacak Dünyayla Benim Aramda dizisinde Buğra Gürsoy ile iddialı sevişme sahneleri çok konuşulan başarılı oyuncu, şimdilerde ablası Derya Özdemir ile paylaştığı görüntülerle de konuşulmaya başlandı.

Ünlü ismin yanında poz veren abla Özdemir, güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başarırken daha önceleri Mustafa Sandal’ın klibinde yer aldığı haberiyle de ağızları açık bıraktı. Üstelik Demet Özdemir ve ablası Derya Özdemir’in birlikte yaptıkları paylaşımlar, kısa sürede binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmurunu da tutuldu.

demet ozdemir 5438

Sosyal medya Derya Özdemir’in güzelliğiyle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Demet Özdemir, son gönderilerinde yer verdiği ablası Derya Özdemir’in güzelliğiyle herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Birçok kullanıcısı, ablasının Demet Özdemir’i güzellik konusunda geçtiğini söylerken Derya Özdemir’in mutlaka dizi ve film projelerinde yer alması gerektiğini ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Derya Özdemir tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat