Magazin

Demet Şener’in kızı İrem Kutluay güzelliğini annesinden almış! Gören bir daha baktı, nazar değdireceksiniz

İrem Kutluay güzelliği ile annesini geride bıraktı. Demet Şener’in kızı İrem Kutluay Çeşme’de görenleri kendine hayran bıraktı.

İbrahim Kutluay ile evliliği ihanet sebebi ile sona ermiş olan Demet Şener, Cenk Küpeli ile ikinci evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamadı. Son olarak gönlünü Tolga Arman’a kaptıran ünlü manken Demet Şener aşk  paylaşımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü manken Demet Şener’in ise eski eşi İbrahim Kutluay’dan iki çocuğu bulunmaktadır. Bir kız ve bir erkek çocuğu annesi olan Demet Şener çocukları ile yaptığı paylaşımları ile büyük ilgi görmektedir. İşte Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın kızı İrem’in son hali haberin detayında sizlerle

kli

 

Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın kızları İrem Kutluay’ın son hali

İbrahim Kutluay ile Demet Şener’in kızlar İrem Kutluay Çeşme’de  arkadaşları ile tatil yapmaktadır. .16 yaşında olan ve  güzelliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İrem Kutluay uzun boylu ve düzgün fiziği ile annesini geride bıraktı. Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın kızları İrem Kutluay’ın son halini görenlerin ilk yorumu “boyunu babasının güzelliğini annesinden almış” oldu. Düzgün bir fiziği ile yıllara meydan okuyan güzel manken Demet Şener sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren bir ünlü manken. Demet Şener oğlu Ömer ve kızı İrem’le olan paylaşımlarıyla sık sık ilgi odağı oluyor. İrem Kutluay büyüdü ve şimdilerde arkadaşları ile Çeşmede tatil yapmaktadır.

kliis

Demet Şener’in kızı İrem için yaptığı paylaşımlar

İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in  kızları İrem Kutluay Çeşme’de arkadaşları ile tatil yapmaktadır. 16 yaşında olan ve güzelliği ile  şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeye başlayan İrem Kutluay uzun boyu  ve düzgün fiziğiyle annesini geride bıraktı. Magazin dünyasını örnek anneleri arasında olan ve çocuklarıyla çok yakından ilgilenen Demet Şener’in sosyal medya  hesabından kızı ile yaptığı paylaşımlar büyük ilgi gördü. Demet Şener sosyal medya hesabından 16 yaşına basan kızı İrem Kutluay’ı paylaşarak doğum gününü kutladı.

kki

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat