Gündem

Destan dizisinden flaş ayrılıklar! Yeni sezonda finalle biteceği söyleniyordu, diziye bir darbe daha geldi

Ekranların sevilen dizilerinden Destan dizisi hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Dizi yeni sezonda final mi yapacak?

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk andan itibaren iddialı bir dizi olması nedeniyle dikkat çeken Destan dizisinin akıbeti merak konusu haline gelmişti. Geçtiğimiz sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan Destan dizisi hakkında final yapacağı yönünde bazı haberler gündeme gelmeye başladı. Dizinin reytinglerinin tahmin edilenden daha iyi durumda olması nedeniyle final yapma ihtimali çeşitli tartışmalara neden oldu. Dizi hakkında final iddiası henüz kesinleşmemişken bu süreçte yeni bir iddianın daha ortaya atıldığı öğrenildi.

Destan Dizisinin Akıbeti Merak Konusu Oldu

destan2

Destan dizisinin başrollerinde güzel oyuncu Ebru Şahin, Selim Bayraktar, Edip Tepeli gibi ünlü isimler yer alıyor. Destan dizisi farklı konusu ile birlikte sezona oldukça hızlı ve heyecanlı bir giriş yapmıştı. Dizinin yapımcılığını ise Bozdağ film üstlendi. Dizinin konusunun yanı sıra ebru Şahin’in dizide göstermiş olduğu performans uzun süre boyunca sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi. Güzel oyuncunun performansı nedeniyle diziye bakış açısı değişti.

Destan Dizisinde Reytingler Değişti!

Destan dizisinin reytingleri güzel giderken bu süreçte aynı akşam farklı bir kanalda Üç Kız Kardeş dizisinin başlaması reytinglerde bazı sorunların yaşanmasına neden oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi bir anda Destan dizisinin reytinglerini olumsuz anlamda etkilemeye başladı. Ancak yine de reytinglerinin kötü olduğunu söylemek pek mümkün değildi.

Destan Dizisi Final mi Yapacak?

Kısa süre önce dizi hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Bununla birlikte dizinin tek bir bölüm olarak yayınlanacak ve ardından final yapacağı iddia edildi. Dizinin yapımcısı tarafından olumlu ya da olumsuz bir açıklama gelmedi. Konu hakkında henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Ancak yeni sezonda reytingleri ortalama olan bir dizinin neden final yapmış olacağı merak ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat