Magazin

Dilan Çiçek ve nişanlısı Thor’un düğünü erteleme nedeni ortaya çıktı! Meğer bunun için düğün ertelenmiş

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek ve nişanlısı Thor Saevarsson’un düğünlerini erteleme nedenleri ortaya çıktı. Meğer bu sebepten dolayı düğünlerini erteleme kararı vermişler.

İzlandalı reklam yönetmeni sevgilisi Thor Saevarsson ile bu yaz evlenmeleri beklenen Dilan Çiçek Deniz’in düğününün iptal olduğu haberleri yayınlanmıştı. Dilan Çiçek Deniz şimdi de  düğünlerinin iptal edilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte haberimizin devamında tüm detayları sizlerle

23 2

Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson’un düğünlerinin ertelenme sebebi

Thor Saevarsson ve Dilan Çiçek Deniz yaz sonunda ünlü çift evlenme kararı almışlardı. Sonrasında ise düğünlerinin iptal olduğu ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te görüntülenen Dilan Çiçek Deniz’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Geçtiğimiz Haziran ayında aşk yaşamaya başlamış olan ikili bu yaz dünya evine girmeleri beklenen ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz be sevgilisi Thor Saevarsson sürpriz bir karara imza attılar. Yönetmen sevgili Thor Saevarsson ve kendinin iş yoğunluğu sebebi ile böyle bir karar aldıklarını belirten 27 yaşındaki genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz şu ifadeleri kullandı.

5445

Dilan Çiçek Deniz’in açıklamaları

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz düğünleri hakkında şu ifadeleri kullandı. “Düğünümüz iptal olmadı. Benim çekimlerim başlıyor. E doğal olarak Thor’un da kendi işler var. O yüzden bize bu yaz düğünü ertelemek zorunda kaldık.” Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz muhabirlerin sormuş olduğu “sizin sosyal medya da paylaşımlarını beğendiğiniz ünlü isimler var mı?” sorusuna şu şekilde cevap verdi. “Tabi ki benim de beğendiğim kişiler var fakat burada isim verirsem kırılanlar olur.” Yanıtını verdi. Düğünlerinin de müsait oldukları zaman yapacaklarını ifade eden güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz sosyal medya da paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu olmaya devam ediyor. Reklam yönetici Thor ile nişanlandılarsa sonra ikilinin sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafları ise her geçen gün takipçiler tarafından binlerce yorum ve beğeni almaya da devam etmektedir.

4623

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat