Dizi / Film

Disney Plus’ta Yer Alacak Türk Oyuncular

Disney Plus 14 Haziran'da ülkemizde faaliyete başladı. Disney tarafından yayınlanan videoda birçok ünlü isim yer aldı.

Disney Plus ülkemize hızlı bir giriş yaptı. Geniş içerik kütüphanesini izleyicilerle buluşturmakla birlikte yerli yapımlar için de kolları sıvadı. İlk Türk yapımı ‘Kaçış’ı platformun yayına başladığı gün yayınladı. Disney’in yaptığı açıklamada yerli yapımların bununla sınırlı kalmayacağı pek çok ünlü ismin platformda yer alacağı öğrenildi.

”Hazırsanız Başlıyoruz!”

Geçtiğimiz günlerde ‘Hazırsanız Başlıyoruz!’ başlığıyla tanıtım videosu yayınlayan Disney çekimin kamera arkası görüntülerini paylaştı. Paylaşılan videoda ile birlikte Disney’de yer alacak Türk oyuncular belli oldu.

Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Burak Deniz, Can Yaman, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Halit Ergenç, Hande Erçel, Pınar Deniz ve Timuçin Esen’in yer aldığı video çok ilgi çekti. Yerli yapımların sayısını hızla arttırmayı düşünen Disney’in oyuncu kadrosunu önümüzdeki günlerde genişletmesi beklenebilir.

Disney Plus Türkiye Fiyatı!

Disney Plus aylık ve yıllık olmak üzere sabit iki fiyat seçeneği sunuldu. Aylık 34,99, yıllık ise 349,90 olarak belirlendi.

Disney Plus İçerikleri Neler?

Disney elbette sadece yerli içerikler yayınlamayacak. Dünya çapında geniş bir içerik havuzu olaran Disney’in birçok içeriğini Türkiye’de de hizmete sunacak. Marvel yapımları, The Simpsons, How I Met Your Mother, The Walking Dead, Lost, How I Met Your Father, Free Guy gibi ikonikleşen pek çok yapım yer alacak.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat