Dizi / Film

Disney’in Atatürk Dizisi 29 Ekim 2023 tarihinde geliyor!

İddialara göre ülkemize yeni giriş yapan Disney Plus'ın Atatürk dizisinin Cumhuriyet'in 100. yılında yayınlanacağı konuşuluyor.

Disney Plus üzerinde yayınlanacak olan Atatürk dizisi ile ilgili önemli iddialar ortaya atıldı. Dizinin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında yayınlanacağı konuşuluyor.

Disney Plus, Türkiye’de yayın hayatına başladı!

14 Haziran 2022 Salı günü itibariyle Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney +, zengin içeriğiyle birlikte hizmet vermeye başladı. Disney Plus, aylık 34,99 TL’den doğrudan abonelik hizmeti sunuyor.

Temmuz Sonunda Çekimler Başlıyor İddiası

Atatürk dizisinin kadrosuna dahil olan Esra Bilgiç, Madam Corinne karakterine hayat verecek. Madam Corinne, Mustafa Kemal Atatürk’ün 1913 ila 1917 yılları arasında karşılıklı olarak mektuplaştığı ve aile dostlu olduğu bilinen bir kadın. Dizinin çekimlerinin ise Temmuz 2022 sonunda başlayacağı konuşuluyor.

Disney’den Resmi Açıklama Bekleniyor

Ülkede geniş yankı uyandıran Atatürk dizisinin başlangıç tarihi için Disney Plus yetkililerinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Önümüzdeki haftalarda Disney Plus yöneticileri tarafından Atatürk dizisine dair daha detaylı ve resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat