Magazin

Doya Doya Moda Banu Teker bakın kim çıktı! Daha önce hangi yarışmaya katılmış ağzınız açık kalacak ” o sen miydin?”

Doya Doya Moda yarışmasının dikkat çeken yarışmacının Banu Teker'in yarışma programlarına yabancı olmadığı ve daha önce de yarışmaya katıldığı belirlendi.

Ekranların en çok izlenen moda yarışmalarından birisi olan Doya Doya Moda 2022 yılında da yaşanan olaylar, yarışmacılar ve verilen mücadele ile olay olmaya devam ediyor. Yarışmacıların kendilerine has olan üsluplarının yanı sıra tarzları da hem televizyonda hem de sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Doya Doya Moda yarışmasının jüri ekibinde ise Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz gibi ünlü isimler bulunuyor. Yarışmacılar arasında bulunan Banu Teker’in hikayesi de ekran başındaki izleyicileri oldukça şaşırttı. Daha önce başka bir yarışmaya daha katıldığı öğrenildi.

Doya Doya Moda Yarışmacısı Banu Teker Kim Çıktı?

Doya Doya Moda yarışmasının en çok dikkat çeken yarışmacılarından birisi Banu Teker olarak biliniyor. Bu süreçte hali ve tavrı ile birlikte izleyenler arasında da son derece dikkat çeken yarışmacı hakkında ortaya çıkan yeni bilgiler de büyük şaşkınlığa neden oldu.

Yarışmacının güler yüzlü ve sempatik olması jüri üyeleri tarafından da büyük bir takdirle karşılanıyor ve en çok sevilen yarışmacılardan biri olduğu belirlendi. Etrafına gülücükler saçan eğlenceli yarışmacının aslında yarışma programlarına yabancı olmadığı ve daha önce katıldığı yarışma programlarıyla da dikkat çektiği öğrenildi. Peki hangi yarışma programına katılmış?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılmış!

banu 1

Doya Doya Moda yarışmasının güzel yarışmacısı Banu Teker’in bu kadar dikkat çekmişken kim olduğu da son derece merak ediliyor. Yapılan araştırmalar sonrasında daha önce de Kenan İmirzalioğlu tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Yarışmacının katıldığı bölüm sosyal medyada da paylaşılmaya başlandı. Güzel yarışmacının 5. Soruda bir sesli soruda elenerek yarışmaya veda ettiği öğrenildi. Banu Teker bu süreçte yarışmadan en küçük ödül olan bin lira ile ayrıldığı öğrenildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat