Magazin

Duy Beni dizisinin Ekim’i estetik harikasıymış! Eski halini görenler paranın gücü diyecek, bu nasıl değişim

Duy Beni dizisinde hayat verdiği Ekim karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Rabia Soytürk, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri çekmeyi başarıyordu. Fakat ünlü ismin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan estetiksiz görüntüleri, resmen tüm Rabia Soytürk hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. İşte, Duy Beni’nin Ekim’i Rabia Soytürk’ün o estetiksiz eski haline dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Duy Beni, sürükleyici hikayesinin yanı sıra kadrosunda yer alan yıldız oyuncularla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Özellikle ilk olarak Şahsiyet ve Alparslan Büyük Selçuklu dizileriyle adını duyuran ve şimdilerde Duy Beni’de Ekim karakteriyle başrolde yer alan Rabia Soytürk, oyunculuğuyla herkesi mest ediyordu.

Kariyerinde gösterdiği başarının yanı sıra güzelliğiyle de herkesin dilinde olan Rabia Soytürk, ortaya çıkan eski haliyle güzelliğini estetik operasyonlara borçlu olduğunu resmen kanıtladı. İşte, Duy Beni dizisinin Ekim’i Rabia Soytürk’ün o şaşırtan eski haline dair merak edilen tüm detaylar.

Duy Beni dizisinin Ekim’i estetik güzeli çıktı! Görenler gözlerine inanamıyorlar

Son yılların en çok konuşulan oyuncuları arasında gösterilen Rabia Soytürk, Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin yer aldığı Şahsiyet dizisiyle kariyerindeki ilk adımı atmıştı. Daha sonra güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken ünlü isim, önce Alparslan Büyük Selçuklu ve şimdilerde de Duy Beni dizisinde yer almaya başlamıştı.

Naif güzelliği ve kusursuz fiziğiyle de milyonların hayranlığını kazanan Rabia Soytürk, şimdilerde ortaya çıkan eski görüntüleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Estetik operasyonlardan önce oldukça farklı bir görünüme sahip olduğu anlaşılan başarılı oyuncu, milyonlarca hayranını da hayal kırıklığına uğratmayı başardı.

Adsiz 11

Sosyal medya Rabia Soytürk’ün estetiksiz görüntüleriyle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar şimdilerde sosyal medyada da oldukça iyi bir başarı yakalayan Rabia Soytürk, ortaya çıkan eski görüntüleriyle resmen platformları çalkalamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin eski haliyle şimdiki halinin hiçbir benzerliği olmadığını savunurken ‘’Para, sen neleri başarıyorsun!’’ ve ‘’Bu nasıl bir değişim böyle?’’ yorumlarında bulundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, yorumlara dair Rabia Soytürk’ten gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Adsiz 9

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat