Magazin

Ebrar Karakurt’un eski sevgilisinden nispet pozları! O fenomenle yakın pozları olay oldu ne kaçırdığına bir bak

A Milli Voleybol Takımı’nın efsanevi isimlerinden biri olan Ebrar Karakurt, son zamanlarda İmge ile olan ilişkisiyle gündemden düşmek bilmiyordu. Geçtiğimiz aylarda ayrıldıkları anlaşılan ikili, şimdilerde sosyal medya hesaplarından birbirlerine gönderme yapmaya da başladılar. Özellikle İmge’nin o fenomenle paylaştığı sarmaş dolaş fotoğraf, herkesin ağzını adeta açık bıraktı. İşte, ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge’nin o fenomenle paylaştığı şaşırtan görüntülere dair merak edilen tüm detaylar.

Bir süredir binlerce kişinin merceği altına giren A Milli Voleybol Takımı’nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kariyerinde yakaladığı başarının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine gelmeyi başarıyordu. Bir süredir İmge ile aşk yaşadığı konuşulan Karakurt, sevgilisinden olaylı bir şekilde ayrıldığını açıklayarak herkesin ağzını açık bırakmıştı.

Ayrılığın ardından farklı isimlerle anılmayan başlayan ikili, sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine nispet yapmayı da ihmal etmiyorlardı. Fakat İmge tarafından paylaşılan o olay görüntüler, başarılı voleybolcuyu resmen çıldırtacak gibi duruyor. İşte, İmge’nin eski sevgilisi Ebrar Karakurt’u kızdıracağı ifade edilen o pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

İmge o sosyal medya fenomeniyle kucak kucağa poz verdi!

Ünlü milli voleybolcu Ebrar Karakurt ile uzun süredir birliktelik yaşayan fakat geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrıldığını açıklayan İmge, şimdilerde yeni bir aşka yelken açmıştı. Yeni aşkını tescillemek isteyen İmge, sevgilisi sosyal medya fenomeni Buse Plan ile sarmaş dolaş fotoğraflarını paylaştı.

Bu görüntülere çok sinirlendiği iddia edilen Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabı üzerinden ‘’Prenses yaptığım kurbağanın canı elbet sinek çekecekti!’’ ifadelerini kullandı. Bu sözlerin altında kalmak istemeyen İmge ise ‘’Bunca zamandır anladığım kadarıyla kadının en büyük düşmanı yine kadın!’’ açıklamalarında bulundu.

17 CiXJ.jpg

Sosyal medya Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge’nin pozlarıyla resmen sallandı!

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge, şimdilerde fenomen Buse Plan ile olan pozlarıyla platformları resmen çalkaladı. Birçok kullanıcı, İmge’nin Ebrar’a resmen nispet yaptığını ifade ederken yakında ikili arasında çok büyük bir savaşın başlayacağına da işaret ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, İmge tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

ebrar karakurt u cabuk unutan imge uMmu.jpg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat