Magazin

Ebru Polat O Pozuyla Sen Neymişsin Dedirtti! İyi Geceler Pozuna Bakın Yorumlar Yağdı

Şarkıcı Ebru Polat zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. İlk olarak Çetin Ceviz isimli şarkısı ile müzik piyasasına giriş yapmıştı. 1983 yılında İzmir’de doğan şarkıcı, sosyal medyada yaptığı açıklamalarıyla da sık sık konuşulmaya devam ediyor.

Asıl mesleği avukatlık olan ve Hukuk Fakültesi mezunu olan Ebru Polat, yüksek lisansını ise Psikoloji bölümü üzerine tamamlamış. Zeki ve başarılı bir akademik hayatı olan Ebru Polat, müziğin yanı sıra bale eğitimi de alarak aslında çok yönlü bir kişi olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Ebru Polat Müzik Piyasasında Konuşulmaya Devam Ediyor!

2020 yılında Evren Adam ile yapmış olduğu bir düet sayesinde, müzik piyasasındaki başarısını da gözler önüne sermişti. Ancak sosyal medya paylaşımlarının son zamanlarda müzik kariyerinin biraz daha önüne geçtiği görülüyor. Güzelliğine de önem veren ünlü şarkıcı yaptırdığı estetik operasyonlar ve müdahaleler ile de sık sık takipçilerinin dikkatini çekiyor. Özel hayatıyla da merak edilen ünlü şarkıcı sosyal medyada aktif olmayı sevdiği için geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir soru cevap etkinliği düzenledi.

Ebru Polat İyi Geceler Pozu ve Mini Şortuyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Ekran Resmi 2022 07 18 ÖÖ 10.01.04

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden göbeği açık ve süper mini şortuyla yayınlamış olduğu pozuyla yürekleri hoplattı. Fiziğe güvenen genç şarkıcı daha önce de defalarca cesur karelerini paylaşmayı tercih etmişti. Spor yapan, beslenmesine dikkat eden ve aynı zamanda estetik dokunuşları ihmal etmeyen ünlü şarkıcının bu pozu kısa süre içerisinde pek çok kişi tarafından büyük ilgi gördü ve adeta yorum yağmuruna tutuldu. Hayranları ile yaptığı sohbetler sırasında açık sözlü davranan ünlü şarkıcı zaman zaman özel hayatı hakkında yaptığı paylaşımlarla da magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat