Magazin

Ebru Polat’a gelen o yorum mideleri ağızlara getirdi! Öyle bir şey istedi ki Ebru Polat bile dondu kaldı ‘’Bu nasıl istek?’’

Sahnelerin en sevilen isimleri arasında gösterilen Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde paylaştığı ‘’Günaydın’’ pozuyla platformlarda olay yaratmayı başarmıştı. Binlerce beğeni alan o gönderi için Ebru Polat’ın bir hayranından gelen mesaj, ünlü sanatçıyı çok kızdırdı. Ebru Polat, o edepsiz teklifi çok sinirlenerek ifşa etti. İşte, ünlü sanatçı Ebru Polat’a gelen ve herkesin kanını donduran o şaşırtan isteğe dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla Türk Pop müziğinin en güçlü isimleri arasında gösterilen Ebru Polat, son günlerde farklı konularla da magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren ünlü isim, şimdilerde kendisine gelen o iğrenç teklifle herkesi şaşkına çevirdi.

Sosyal medya platformlarında en çok takip edilen isimlerin başında yer alan Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde kendisinden sapıkça bir talepte bulunan takipçisini ifşa etmişti. O görüntü, herkesin resmen midesini bulandırdı. İşte, ünlü sanatçı Ebru Polat’tan talep edilen mide bulandıran o isteğe dair merak edilen tüm detaylar.

Ebru Polat’ın ‘’Günaydın’’ pozu sosyal medyada olay olmuştu!

Şimdilerde yoğun yaz konserleri maratonuna devam ettiği bilinen Ebru Polat, sosyal medya hesabı üzerinden cesur pozlarını paylaşmaya da devam ediyordu. Instagram’da bir hayli yoğun hayran kitlesine ulaşmayı başaran ünlü isim, son olarak paylaştığı ‘’Günaydın’’ pozuyla ortalığı yakıp yıkmıştı.

Ebru Polat’ın cesur ‘’Günaydın’’ pozu, kısa sürede binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutulmuştu. Fakat o gönderiden sonra ünlü sanatçının kendisine gelen bir mesajı ifşa etmesi, herkesin ağzını açık bırakmayı başardı.

640xauto 1 2

Ebru Polat’ın ifşa ettiği o mesaj yok artık dedirtti! ‘’Çişinizi bana satar mısınız?’’

Ünlü sanatçı Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde ‘’Günaydın’’ pozuna gelen o edepsiz isteği paylaşınca milyonlarca kişi adeta neye uğradığını şaşırdı. Ünlü ismin bir takipçisi, ‘’Ebru Hanım Hazretleri, çişinizi merak ediyorum da lütfen bana satar mısınız?’’ şeklinde bir mesaj atmıştı. Bu mesaja çok sinirlenen Polat, ‘’Yok artık ya. İstemediğiniz bir çişim kalmıştı onu da vereyim!’’ ifadelerini kullandı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Ebru Polat’tan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 2 2

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat