Magazin

Ece Erken’den kan donduran yeni iddia! Dayanamadı tek tek açıkladı, sahte imzayla yapılanlar şok etti

Ünlü sunucu Ece Erken eşinin ölümünden sonra ailesi ile yaşadığı sorunlara bir yenisinin daha eklendiğini açıkladı. İşte detaylar...

Ünlü sunucu Ece Erken geçtiğimiz yıl evlendiği eşi avukat Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nu Yeniköy’de bulunan kendi restoranında silahlı saldırıya uğramasının ardından kaybetmişti. Ünlü sunucu yaşadığı kaybın ardından katillerin bulunması için sosyal medya hesabında da büyük çaba göstermiş ve bu konuda sesini duyurmak için çok uğraşmıştı.

Ece Erken kocasının ölümünün ardından sık sık sosyal medya hesabından da sevgisini ve özlemini dile getiren paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Alacak verecek kavgası yüzünden böyle bir saldırının gerçekleştiğinin öğrenilmesi üzerine konu hakkındaki yargılama sürecinin de devam ettiği öğrenildi.

Ece Erken Eşinin Ailesi Tarafından Tehdit Edildiğini Açıkladı

ece2 2

Ünlü sunucu eşinin ailesinin mal davası sebebiyle çeşitli tartışmalar çıkarması üzerine daha fazla sorun yaşamamak için bu süreçte reddi miras yapmıştı. Eski eşi Benan Kocadereli’nin de bu süreçte izinsiz olarak mallarını kiraya verdiğini duyurmuştu. Ece Erken son olarak eşinin saatleri ve tesbihleri nedeniyle eşinin abisi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıklayarak kendisine gönderilen tehdit mesajlarını ifşa etmişti.

Yargı sürecinin başladığı bilinirken oturduğu sitenin güvenlik kayıtlarının izinsiz bir şekilde alındığı ve sonrasında peşine takılan tanımadığı kişilerle sürekli takip edilerek aynı zamanda tehdit edildiğini açıklamıştı.

Ece Erken’den Yeni Bir İddia Geldi!

ece

Ünlü sunucu Ece Erken eşinin ailesi ile birlikte sorun yaşamaya devam ettiğini açıkladı. Konu yargıda hala devam ederken bu sefer eşinin abisi Celal Mahmutyazıcıoğlu’nun kendi imzasını taklit ettiğini öne sürdü. Bunun üzerine kendi imzasını taklit ederek aynı zamanda sigortadan para almaya çalıştığını vurguladı. Sunucu ece Erken tarafından bu durumu öğrendikten sonra sosyal medya hesabından ‘Şafak ölür ölmez sigortadan benim imzamı taklit ederek para almaya çalıştınız. Ne biçim insanlarsınız. Belki de Şafak’ı Allah sizin gibi insanlardan korumak için yanına aldı’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat