Magazin

Ece Seçkin’e sahnede saldırı! Ünlü sarkıcı Tiktok uğruna değer miydi diyerek sosyal medya adresinden isyan etti, moraran boynunu paylaştı

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin sahneye fırlatılan cep telefonu ile yaralandı. Yaralandıktan sonra moraran boynunu sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin konser sırasında başına gelen bir olayla büyük şok yaşadı. Ünlü şarkıcının üzerine konser verdiği sırada üzerine kendisini dinlemeye gelenlerden bir hayranı tarafından cep telefonu fırlatıldı. Ece Seçkin üzerine gelen cep telefonunun kendisini yaralamasının ardından tepki gösterdi.

Konseri durdurarak canının acıması ile birlikte olaya tepki gösterdi. Ardından sosyal medya hesabından da konu hakkında da paylaşım yaparak son zamanlarda ortaya çıkan bazı sorunlar hakkında da uyarıda bulundu.

Ece Seçkin’in Konserde Korku Dolu Anları!

ece

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin uzun bir aranın ardından Bursa’ya konsere gitti. Sahneye çıktığı sırada eğlenceli bir şekilde şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı birden büyük bir acı yaşadı. Boynuna dinleyicilerden birisinin telefon fırlattığı öğrenildi.

Acı içinde kıvranan ünlü şarkıcı o sırada konseri durdurdu. Sinirlenen şarkıcı ‘Neler oluyor arkadaşlar? Bu kadar değer mi? Hepimiz burada eğlenmeye çalışıyoruz. Telefon fırlatıp birbirimizi yaralamanıza ne gerek var. Üstelik bunu TikTok videosu için yapıyorsunuz’ diyerek tepki gösterdi.

Ece Seçkin Akıma İsyan Etti!

Ece Seçkin konser sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bu süreçte moraran boynunu da çekerek ‘İnsanların eğlendiği sırada sahneye telefon fırlatarak boynumu morartan arkadaşım gerçekten bunca şeye değdi mi? Sahneye fırlatılan telefonla ilk kim video çekti bilmiyorum ama bunu akım haline getirmeyin. İğrenç bir akım. Konserde onca zabıta ve polis görev yapıyor korunuyoruz zaten ancak o telefon 10 metre geriden fırlatıldı. Elimi refleks olarak kaldırmamış olsaydım bu kadar ucuz atlatamayacaktım ve muhtemelen gözüm çıkacaktı’ dedi. Son dönemlerde ünlü şarkıcıların konserlerinde sahneye telefon fırlatarak video çekilmesini istemek yeni bir akım olarak görülüyor. Bu akımı pek çok şarkıcının da desteklediği görüldü.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat