GündemMagazin

Ece Seçkin’in ardından şarkıcı Uzi’de  saldırıya maruz kaldı! Sahnede atılan taşlar kolunu ve bacağını yaraladı “bu magandalık”

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in ardından şarkıcı Uzi’de  saldırıya maruz kaldı. Sahneye atılan taşlar kolunu ve bacağını yaraladı. Böylesi durumda yok artık dedirtti

Önceki akşam Bursa’da sahneye çıkan ünlü şarkıcı Ece Seçkin korku dolu anlar yaşadı. Sahneyi bir anda fırlatılan telefona karşılık kendini sağ kolu ile korumaya alan Ece Seçkin boynundan yaralandı. Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in ardından şarkıcı Uzi’de saldırıya uğradı. İşte hepsi ve daha fazlası haberimizin detayında sizlerle

kk 2

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin saldırıya uğradı

Yaz konserleri turnesinin bir sonraki durağı Bursa’da sahne alan Ece Seçkin tiktok da akım olan ‘sahneye telefon fırlatma’ akımına maruz kaldı. 30 yaşındaki genç şarkıcı Ece Seçkin hayranlarına coşku dolu saatler yaşatmaya çalışırken bir hayranının sahneye  telefon fırlatmasından dolayı kendini sağ kolu ile siper ederek  boynundan yaralandı. Eğer kolu ile kendini korumuş  olmasaydı ünlü şarkıcının gözüne gelebilir ve gözünü kaybedebilirdi. Sosyal medyadan olaya tepki gösteren genç şarkıcı boynundaki morlukları çekip yaşadıklarını takipçileri ile paylaştın Ece Seçkin bir an önce bu akımın durdurulması gerektiğini savundu. Fotoğrafın üzerine ise şu sözleri yazdı. ‘ Bu kadar çok eğlendiği için sahaya telefonu fırlatan güzel arkadaşım mesajım sana değer mi? Sahneye  fırlatılan telefon ile ilk kim video çekti bilmiyorum ama sosyal medya uğruna gerçekten berbat bir akım yarattı. Konserde zaten onca polis, zabıta bir kişisel önlemlerimizle korunuyoruz. Ama hiç kimse sizin 10 metreden hızlı bir şekilde fırlattığınız telefonunuzun hızı ile eş değerde değil diye düşünüyorum. Bu akşam o refleksle sağ kolumu kaldırmasaydım gözüm çıkmıştı.” dedi.

iii 1

Ece Seçkin’den sonra Uzi’de saldırıya uğradı.

Ece Seçkin olayından sonra şimdi ise Uzi sahnede saldırıya uğradı. Sahneye atılmış olan taşlar  yüzünden kol ve bacaklarda yaralanan Uzi isyan ederek konser alanı terk etti. “Bu magandalara bir son verilmeli, hemen ciddi önlemler alınmalı” diyen Uzi sosyal medyada başlayan akım yüzünden neredeyse hastanelik olacağını belirtti. Antalya’da vermiş olduğu bir konserinde ise Uzi’ye büyük boy cam bir şişe fırlatılmıştı. Genç rapçi sahnede dans ederken geldiği için cam şişeden kaçabilmeyi başardı.

hh 4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat