Magazin

EDHO dizisinin İshak’ından bomba gibi açıklama! Severek oynuyordum diyordu uzun zaman sonra itiraf etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği İshak karakteriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Caner Kurtaran, geçtiğimiz günlerde proje için yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirdi. Genel olarak olumlu ifadeler kullanan ünlü isim, ‘’Tadı damağımda kaldı!’’ diyerek tüm EDHO hayranlarını hüzünlendirdi. İşte, ünlü oyuncu Caner Kurtaran’ın canlandırdığı İshak karakterine ve EDHO dizisine dair yaptığı açıklamaların merak edilen tüm detayları.

ATV ekranlarında milyonlarca televizyon severi ekranları başına kilitlemeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, şimdilerde final yapmış olsa da birçok farklı konuyla gündeme gelmeyi başarıyordu. Özellikle dizinin başarılı oyuncuları, son halleriyle magazin severlerin ilgisini çekiyorlardı.

Özellikle EDHO projesine 6. sezonda katılım sağlayan ve İshak adıyla başta düşman daha sonra dost bir karaktere hayat veren Caner Kurtaran, geçtiğimiz günlerde projeye dair açıklamalarda bulundu. EDHO setini çok özlediğini ifade eden ünlü isim, sözleriyle tüm hayranlarını duygulandırmayı başardı. İşte, EDHO dizisinin İshak’ı Caner Kurtaran tarafından severek oynadım dediği projeye dair merak edilen tüm detaylar.

Caner Kurtaran EDHO dizisi için çarpıcı açıklamalarda bulundu!

Geçtiğimiz aylarda final yaparak tüm hayranlarını hüzne boğan EDHO dizisi, şimdilerde oyuncularının söylemleriyle gündeme damga vurmaya devam ediyordu. Özellikle dizinin sevilen karakterlerinden İshak’ı canlandıran Caner Kurtaran, son verdiği demeçle herkesi şaşkına çevirmeyi başardı.

Ünlü isim, ‘’O dizide aslında iyi veya kötü bir karakter diye bir şey oldu. Genel karakter tiplemeleri vardı. Kimse için çok iyi veya biri için çok kötü diyemeyiz. Fakat herkesin işini severek yaptığını biliyorum, bu adam da işini yapıyor. Aralarda düşman – dost durumu tabi ki olabiliyordu. Ben oynarken çok keyif aldım. Açıkçası EDHO’nun tadı damağımda kaldı diyebilirim. Çok severek oynadık.’’ ifadelerini kullandı.

1200x627 edho ishak kimdir yaprak dokumunun yildizi eskiyada caner kurtaran kimdir kac yasinda ve nereli 1613469151965

Sosyal medya Caner Kurtaran’ın açıklamalarıyla adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Caner Kurtaran, geçtiğimiz günlerde EDHO dizisi için yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirmeyi başarmıştı. Birçok kullanıcı, EDHO dizisinin tekrar yayına girmesi gerektiğini ifade ederken Caner Kurtaran’ın sözlerine karşı çok duygulandıklarını da ifade etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Caner Kurtaran’ın yer alacağı yeni projeleri dört gözle beklemeye başladı.

2983563 e0e13f8cdc3e927d595bd9ca64fc8472

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat