Magazin

Ege Kökenli ve Lior Ahituv dünya evine girdi! Düğüne ünlü yağdı, İrem Helvacıoğlu düğünde yaktı geçti

Ünlü oyuncu Ege Kökenli 7 yıllık sevgilisi Lior Ahituv ile hayatını birleştirdi. İkilinin düğün töreni ünlüler geçidi gibiydi.

Ekranların sevilen oyuncularından güzel oyuncu Ege kökenli geçtiğimiz akşam düzenlenen bir düğün töreni ile muradına erdi. Pandemi öncesinde düğünün yapılması bekleniyordu ancak araya pandeminin girmesi ile birlikte ünlü oyuncunun düğün tarihini erteleme kararı aldığı belirlendi. Uzun zamandır ertelenen düğün sonunda geçtiğimiz akşam yaptı. Eğlenceli ve büyüleyici bir düğün olması nedeniyle gece adeta yıldızlar geçidi gibiydi. Geceye pek çok ünlü davetli olarak geldi.

Ege Kökenli 7 Yıllık Sevgilisiyle Evlendi!

ege2

Güzel oyuncu Ege Kökenli yıllardır Lior Ahituv ile birlikteydi. İlişkilerinde 7 yılı geride bıraktıkları öğrenildi. İkilinin düğün yeri için Swissotel The Bosphorus’u tercih ettikleri görüldü. Uzun aradan sonra hayatlarını birleştirmek için nikah masasına oturan çifti aileleri ve yakın dostları da yalnız bırakmadı. İkilinin en mutlu gecesinde oldukça eğlendikleri görüldü.

Düğün hazırlıkları için uzun zamandır ikilinin büyük bir titizlikle çalıştıkları belirlendi. Ünlü oyuncu açık havada yapılan düğün merasiminin alanında anne ve babasıyla birlikte geldi.

Düğüne Katılanlar Şıklık Yarışına Girdiler

ege3

Ünlü oyuncunun sevenlerinin oldukça fazla olduğu görüldü. Düğün adeta bir ünlüler geçidi olarak tanımlandı. Düğüne katılan isimler arasında Kerem Bürsin, Öykü Karayel, Can Bonomo, İrem Helvacıoğlu gibi isimler de vardı. Sosyal medyadan tanınan ünlü isimler de düğüne katılarak gecede adeta şıklık yarışı içine girdiler.

Gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi de güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu oldu. Derin göğüs dekolteli kıyafeti ile geceye damgasını vurduğu öğrenildi. Düğüne katıldığı kıyafeti ile çekilmiş fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncunun fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Diğer ünlü isimlerde özel bir galaya hazırlanır gibi düğünde bol bol boy gösterdiler.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat