Gündem

Elon Musk’tan çarpıcı Joe Biden eleştirisi!

Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO’su Elon Musk son günlerde Twitter platformu ile meşgul durumda. 44 milyar dolar gibi astronomik bir ücret karşılığında sosyal ağı satın alan ünlü iş insanı, dün şok bir gelişmeyle karşılaşmıştı. Piyasa denetleyicileri tarafından satın alma işleminin askıya alınmasıyla karşılaşan girişimci, şimdi gözüne ABD yönetimini kestirdi.

Geçmişte de Joe Biden hakkında birtakım sert açıklamalarda bulunan Elon Musk bu tavrını yineledi. Donald Trump yönetimini ve Biden’ın seçim sürecini konu alan bir dizi yeni açıklama yaptı.

Elon Musk, Joe Biden’a sert çıkıştı!

Amerika Birleşik Devletleri’nin 2020 seçimleri hakkında açıklamalarda bulunan Elon Musk çarpıcı cümleler kaydetti. ABD halkının bir önceki ABD Başkanı Donald Trump’tan oldukça yorulduğunu ifade eden iş insanı, Joe Biden’ı daha az drama istedikleri için seçtiklerini söyledi. Musk’ın ifadelerine göre ülkenin vatandaşları, Biden’a ABD’yi değiştirmek için oy vermediklerini aktardı.

Elon Musk

Elon Musk, Joe Biden’ın ülkeyi dönüştürmek için halkın kendisine oy verdiğini düşündüğünü dile getirdi. Fakat bu konuda oldukça yanıldığını, bir an önce gerçeğin farkına varması gerektiğini ifade etti.

Elon Musk’ın Donald Trump kararı herkesi şaşırtmıştı

Twitter satın alımının askıya alınmasından hemen önce Elon Musk, eski ABD Başkanı Donald Trump hakkında önemli bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz sene yaşanan Capitol Hill baskını sonrasında Twitter hesabı sonsuza kadar askıya alınan Trump’ın yakında yeniden platforma katılabileceğini dile getirdi. Bu tür yasaklamaların demokratik olmadığını, herkesin sesini eşit seviyede duyurması gerektiğini aktardı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat