Magazin

Emre Altuğ Yalı Çapkını dizisinde! 12 yıl sonra iddialı projeyle geliyor, bu kadro kolay kolay toplanmaz

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ müzik kariyerinin yanı sıra yakın zamanda oyunculukta da yeni bir proje ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Yeni projesinin detayları belli oldu!

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ müzik kariyerinde olduğu kadar oyunculuk kariyerinde de dikkat çekmeye devam ediyor. Müzik kariyerinde kendisini yeterince ispatlamasının ardından oyunculukta da oldukça yetenekli olduğunun anlaşılması üzerine dizilerde sık sık yer almaya başlamıştı. Şimdiye kadar pek çok dizi ve film projesinde yer alarak sevenlerini mutlu etti.

Oyunculuk kariyerinde bir adım daha ileri gitmek isteyen ünlü şarkıcının tiyatro sahnelerinde de kendini kanıtlamak istediği biliniyor.

Emre Altuğ Yer Aldığı Projelerle Adından Söz Ettiriyor!

emre2

Emre Altuğ ilk olarak 2001 yılında Tatlı Hayat dizisi ile ekranlara gelmişti. Oyunculuğu seven Altuğ 2003 yılında Lise Defteri ile ekranlara gelmiş ardından Gülpare ve El gibi dizilerinde de boy göstermişti. Son olarak 2010 yılında Elde Var Hayat dizisinde yer aldıktan sonra oyunculuk kariyerine uzun süre ara vermişti.

Yakın zamanda tiyatroda da başarısını kanıtlayan ünlü şarkıcının Güldür Güldür Show ekibinde yer alarak seyirciyi etkilemesi dikkatlerden kaçmadı. 2021 yılında ise Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak izleyicilerin karşısına çıktı.

Emre Altuğ Yeni Diziyle Ekranlara Geliyor!

Ünlü sanatçının şimdilerde dizilere yeniden dönmek için adeta gün saydığı belirlendi. Eylül ayında Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen Yalı Çapkını isimli dizinin kadrosuna dahil olması ve dizi orucunu bozması bekleniyor. En uzun soluklu dizisini 12 yıl önce yaptığı belirlendi. Yeni sezonda konuk oyuncu olarak değil dizinin ana kadrosu içerisinde yer alacağı öğrenildi.

Yeni sezonda ekranlara gelecek dizi için hazırlıklar başladı. Hem aşk hem de dramı bir arada barındıran dizinin çekimlerinin de önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Emre Altuğ dizide Orhan karakterini canlandıracak. Babalık deneyimi yaşayacak ve oyunculuğu ile şimdiden oldukça merak ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat