Astroloji

En yapmacık burçlar hangisidir? İşte asla doğal olamayan o burçlar  

Bu burçlarla bir kere konuşunca yapmacıklığına ve samimiyetsizliğine asla tahammül edemezsiniz. Göründüğünden farklı davranan bu burçlar asla doğal olmayı başaramıyorlar. Peki, bu burçlar hangisi?

Bu burçlar nereye giderse gitsin, kimle konuşursa konuşsun her zaman olduğundan daha farklı görünmeyi tercih ederler. Onlar adeta içinden farklı bir kişilik çıkartıyor diyebiliriz. Yapmacık tavırları ile girdikleri ortamda da tüm dikkatleri üzerine çeken bu burçlar bazen rezil bile olabilirler. Hayatını ve kendisini daha farklı yansıtan bu burçlar yalana bile başvurabilirler. Çevresindekilerin uyarılarını dikkate almayan bu burçlar, asla doğal davranamıyorlar. Onlar her zaman hayalindeki kişiliği ve hayatı karşı tarafa yansıtırlar. İşte en yapmacık olan 3 burç…

İkizler burcu

İkizler burcu genel olarak konuşmayı seven burçlar arasındadır. Anlattıklarıyla her ortamda dikkatleri üzerine çeken ikizler burçlarının yapmacık ve samimiyetsizlikleri de fark edilir. Onları tanıyan kişiler artık bu durumu kabullense de yeni tanıştığı kişiler bu durumu oldukça yadırgar. Kendini olduğundan farklı gösteren ikizler burçları bunu dikkat çekmek için yapsa da çevresi tarafından bu durum hoş karşılanmaz. Samimiyetsiz davranışları ile karşı tarafı soğutan ikizler burçları bu durumun farkında bile olmaz. İşte en yapmacık burçlar arasında ikizler burçları da bulunur.

ikizler 1

Yay burcu

Yay burçları girdikleri her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi severler. Bunun için elinden gelen her şeyi de ortaya koyarlar. Onlar yapmacık olmayan davranışlar bile sergilerler. Göründüğünden daha farklı bir kişilik ortaya çıkaran yay burçları, kendisini tanıyan kişileri de hayrete düşürürler. Onlar olduğundan daha farklı görünmek isterler ve bunun daha çok dikkat çekeceğini düşünürler. İşte en yapmacık burçlar arasında yay burçları da yerini alır.

yay 1

Balık burcu

Balık burcu karşısındaki kişiye göre bazen yapmacık ve samimiyetsiz davranışlarda bulunabilirler. Onlar kendini daha farklı yansıtmayı tercih ederler. Bunun sayesinde karşı tarafın daha çok ilgisini çekebileceğini düşünürler. Farkı görünmek istedikleri için yalana da başvurabilirler. İşte en yapmacık burçlar arasında balık burçları da ön sıralarda yerini alır.

balik 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat