Teknoloji

Epic Games 3 Oyunu Bu Hafta Ücretsiz Sunacak

Epic Games tarafından yapılan açıklamada bu hafta üç oyunun oyun severlere ücretsiz olarak sunulacağını açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda Epic Games 500 milyon kullanıcı sayısını aşmıştı. Yarım milyar kullanıcıya sahip olan platform düzenli olarak her hafta bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcıların sunuyor. Bu hafta toplamda 184 TL değerine sahip 3 oyun ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Hood: Outlaws & Legends

Epic Games’in bu hafta ücretsiz olarak sunacağı en pahallı oyun Orta Çağ’da geçen ve aksiyon kategorisinde yer alan Hood: Outlaws & Legends. 109 TL fiyat etiketiyle satışta olan oyun 7 Temmuz saat 18’e kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

1 1

Iratus: Lord of the Dead

Platformun bu hafta kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağı ikinci oyun Iratus: Lord of the Dead. 2019 yılında piyasaya çıkan strateji oyunu Iratus: Lord of the Dead 42 TL’ye satılıyor. 7 Temmuz saat 18’e kadar ücretsiz olarak kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek

2 1

Geneforge-1 Mutagen

Epic Games’in kullanıcılara bu hafta ücretsiz sunduğu son oyun Geneforge-1 Mutagen. Geçen sene oyun dünyasında yerini alan ve fantastik türde olan oyun 33 TL karşılığında oynanabiliyor. 7 Temmuz saat 18′ kadar bu oyunu da dileyen kullanıcılar ücretsiz olarak oynama imkanı bulabilecek.

3 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat