Ekonomi

Erken davranan kar edecek! Uzman isim İslam Memiş Eylül gelmeden diyerek uyardı

Piyasaların en çok takip edilen isimleri arasında yer alan İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde Youtube hesabı üzerinden tüm takipçilerine seslendi. Küresel anlamda sorunların olduğunun altını çizen ünlü ekonomist, altının kazandırmaya devam edeceğini de açıkladı. İşte, doğru tahminleriyle milyonların gönlünde taht kuran İslam Memiş’in yaptığı son analizlere dair merak edilen tüm detaylar.

Altın ve dolar adına milyonlarca yatırımcının yakından takip ettiği İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla yine gündeme damga vurmayı başardı. Dünya genelinde yaşanan problemlere değinen ünlü ekonomist, altın yatırımının vatandaşlara her daim kazandırdığını da ifade etti.

Piyasaların en dahi isimlerinden biri olan İslam Memiş, şimdilerde dünya genelindeki problemleri yansıtmanın yanı sıra dolar için umutsuz bir tablo çizerken altın yatırımcılarını çok sevindirdi. Bu durum, elinde altın tutanları çok sevindirecek gibi duruyor. İşte, İslam Memiş tarafından yapılan son yatırım analizlerinin merak edilen tüm detayları.

İslam Memiş yaşanacak krize dair milyonlarca kişiyi uyardı!

Altın ve dolar yatırımlarına dair tavsiyelerine geçmeden önce küresel anlamda yaşanan sorunlara değinen İslam Memiş, dünya genelinde yaşanacak problemlerden bahsetti. Ünlü ekonomist, ‘’Yeni nesilde nakitsiz bir toplum bilinci hakim olmaya başladı. Nakitsiz toplumda insanları soymanın yolu da enflasyondur. Metropol şehirlerde kimse kalmayacak. Küresel anlamda insanlara masallar anlatılmaya devam ediliyor. Merkez Bankaları geçici bir enflasyon var diyor fakat insanlar perişan halde. Eylül ayından sonra resesyonun ne olduğunu herkes görecek. İnsanlar ekilebilir tarım arazilerini mutlaka alsınlar. Gıda fiyatları şu an çok ucuz seviyelerde. Aynı şekilde emlak fiyatları için de ucuzluk olduğunu söyleyebiliriz.’’ ifadelerini kullandı.

11387 1

İslam Memiş: ‘’Altın vatandaşın kurtuluş reçetesidir!’’

Küresel anlamda yaşanan sorunlara değinmesinin ardından altın kuru hakkında flaş açıklamalarda bulunan İslam Memiş, ‘’Doları ne olarak görüyoruz? Dolar bir yatırım aracı değil ödeme aracıdır. Dolar yükseldiği zaman ekonomi için kötü ve düştüğünde de ekonomi için iyi denildi. Son 20 yılda altının ne seviyelere geldiğini hepimiz görüyoruz. Bir kurtuluş reçetesi varsa oda altındır. İnsanlar, artık masalın bittiğinin farkına vararak rüyadan uyanmaları gerektiğini kabul etmeli. Altın, yine yükselişlerine devam ederek en çok kazanç sağlayan yatırım aracı olarak kalmaya devam edecek!’’ açıklamalarında bulundu.

islammemus vn1W cover

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat