Gündem

Esra Ezmeci’de büyük kaos! Görümcem babama kaçtı, annemle kaynanam… ” Tövbeler olsun daha ne duyacağız”

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye gelen itiraf akıllara durgunluk verdi. Görenleri hayrete düşüren bu itiraf gündemde büyük ses getirdi.

Sosyal medya platformunda oldukça yakından takip edilen isimlerden biri olan Esra Ezmeci, gündemde sık sık adından bahsettiriyor. Sosyal medya hesabında yaptığı soru-cevap, itiraf saatlerinin ardından gelen itiraflar adeta gündeme bomba gibi düşüyor. Şimdilerde Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci, program dışında da takipçilerine tavsiyeler veriyor. Gündemde büyük ses getiren itiraflar paylaşan Esra Ezmeci, paylaştığı son itirafla yine gündemde adından bahsettirdi. İşte haberin merak edilen detayları…

Olay yaratacak itiraf

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Esra Ezmeci kendisine gelen bir itirafı paylaştı. İtirafta yazanlar görenlerin ağzını açık bıraktı. Gündeme bomba gibi düşen bu itirafta; “Görümcem babama kaçtı. Annemle kaynanam birbirinin saçını yoldu. Ben ne yapmalıyım?” yazıyordu. Esra Ezmeci bu itiraf karşısında şu yanıtı verdi: “Sizin burada evliliğinizi korumanız lazım. Eşinizle ilişkinizin bozulmaması için bu durumla ilgili hiçbir ilginiz ve bilginiz olmadığını anlatın” ifadelerini kullandı.

İtirafların ardı arkası kesilmezken, bu itirafta gündemde yerini aldı. Şok edici itiraflara bir yenisi daha eklendi. Görenler bu itirafların ardından tepki vermeden geçemediler. Sosyal medyada olay yaratan bu itiraf oldukça tepki topladı.

WhatsApp Image 2022 08 01 at 22.06.08

İtiraflar bitmiyor

Sosyal medya hesabında geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Esra Ezmeci, takipçilerinden gelen itirafları sık sık paylaşmaya devam ediyor. Gündemde tepki toplayan itirafları paylaşan Ezmeci, gelen bu itiraflar karşısında tavsiyelerde bulunuyor. Görenleri hayrete düşüren bu itirafların ardı arkası kesilmiyor.

Gelen son itiraflar arasında: “Kocam benim dışarıda çok dekolte giymemi istiyor. ‘Herkes sana baksın mutlu oluyorum’ diyor” itirafı oldukça dikkat çekti. Esra Ezmeci bu itiraf karşısında: “Dışardaki kıyafetleriniz sizin kimlik ve kişiliğinizin de temsilcisi, o yüzden buradaki kararı sadece eşinize bırakmayın” ifadelerini kullandı. Bu itiraflar gündeme bomba gibi düşerken, tepkiler de gecikmedi. Görenler Esra Ezmeci’nin bu paylaşımları yapmasını da eleştirdi.

image

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat