Gündem

Esra Ezmeci’ye Gelen Kaynana İtirafı Böyle İnsan Olmaz Olsun Dedirtti! Karışmadık Bir Orası Kalmıştı

Fox TV’de yayınlanan Umudun Olsun programını sunmaya hazırlanan Esra Ezmeci izleyicilerin yeni itiraflarını paylaştı.

unlu psikolog esra ezmeci dolandiriciya 15 bin tl istedi 1648558646 3586

Sosyal medya hesabından genellikle cinsellik üzerine yaptığı soru cevap etkinlikleriyle sık sık haberlere ve sosyal medyaya konu olan yazar ve uzman psikolog olan Esra Ezmeci, Fulya ile Umudun Olsun programıyla geniş bir popülerliğe ulaşmıştı. Reytinglerde iyi bir başarı sağlayan programdan ayrılarak Beyaz TV’ye transfer olmuştu. Fulya Öztürk, Umudun Olsun programını tekrar gazeteciliğe dönmek istediği için programı bıraktı.

Esra Ezmeci Eski Adresinde

Esra Ezmeci, sunucu olarak Umudun Olsun programına, eski adresine geri döndü. Süt Lekesi, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever, İz Bıraktığın Kadar Varsın, Kararı Ben Veririm kitaplarıyla Esra Ezmeci adından sıkça söz ettiriyor. Sadece kitapları ile değil sosyal medyada kendisine sorulan sorularla ve verdiği cevaplarla da sıkça adından bahsettiriyor. Yayınlarda yaptığı tespitlerle de dikkatleri üzerine çeken ve izleyenleri şaşkına çeviren Esra Ezmeci yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Esra Ezmeci her gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişim kurarak takipçilerinin cinsellik sorularını yanıtlıyor. Umudun Olsun programı ile de başarı kazanan Esra Ezmeci uzmanlığını konuşturuyor. Sadece cinsellik değil ikili ilişkilerde olan sorunların da konuşulduğu bir program olan Umudun Olsun reytinglerini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor.

625a8b0ce4bfdc049c12214d

İşte O Sorular

Cinsellik hakkında izleyicilerin sorularını yanıtlayan ve akıl veren Esra Ezmeci’ye gelen en garip sorulardan birisi de bir kaynananın gelini ile oğlu arasındaki cinsel pozisyonları sorup fantezi yapın diyerek gelinine akıl verdiği o soru oldu. Kaynanaların karışmadığı bir o kalmıştı dedirten bu sorunun cevabını ise, Esra Ezmeci kaynananıza net bir şekilde bu konuları onunla konuşmaktan rahatsız olduğunuzu söylemelisiniz diyerek cevap verdi. Cinsellik ve ikili ilişkiler ile ilgili soruların cevaplandırıldığı ve izleyicilere önerilerin sunulduğu programda her seferinde izleyicileri şaşkına çeviren bir soru geliyor. Bu tarz soruların ardından daha ne kadar ilginç bir soru geleceği de her seferinde merak konusu oluyor.

psikolog esra ezmeci

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat