Gündem

Esra Ezmeci’ye nişanlım sapkınlık yapıyor deyip anlattı! Nişanlısının 2 sene boyunca yaptığı şey şok edecek

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunuculuğunu yapan ve aynı zamanda sosyal medya hesabında takipçilerine tavsiyeler veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, yine gündemde yerini aldı. Sosyal medya hesabında yaptığı itiraf ve soru-cevap saatlerinin ardından gelen itirafları paylaşan Esra Ezmeci, takipçilerine şok üstüne şok yaşatıyor. Gelen itiraflar insanları hayrete düşürürken, aynı zamanda da tepkiler de çığ gibi büyüyor. İşte haberin merak edilen detayları…

Tepkiler çığ gibi büyüdü

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Esra Ezmeci, takipçilerinden gelen itirafları yanıtlamaya devam ediyor. Şok eden itirafların arasına bir yenisi daha eklendi. Gelen itirafta; “Nişanlım 2 yıl şişme bebek kullandığını söyledi. Buna takılmalı mıyım? Bu tarz sapkınlıklar yapıyor” yazıyordu. Görenleri şok eden bu itirafa Esra Ezmeci de şu yanıtı verdi: “Burada tek bir duruma bakarak karar vermemek gerekir. Bunu cinsel tatmin için mi yaptı? Yoksa cinsel tatmin için başka yolları olduğu halde de hep bunu mu yapıyordu? O önemli” ifadelerini kullandı. Bu itirafa hızla gündemde yerini alırken görenleri de pes dedirtti.

WhatsApp Image 2022 07 30 at 20.36.56

Şok eden itiraflara bir yenisi eklendi

Gündemde sık sık adından bahsettiren Esra Ezmeci, yayınlandığı son itiraflarla görenlerin ağzını açık bıraktı. Tepkiler çığ gibi büyürken, gelen itirafların arasına bir yenisi daha eklendi. Esra Ezmeci her ne kadar profesyonel bir şekilde cevaplamaya çalışsa da görenler aynı tepkileri vermediler. Akıllara durgunluk veren o itirafın ardından eleştiriler de gecikmedi.

Sosyal medya hesabına gelen itiraflar arasında sık sık ikili ilişkiler, evlilik ve aldatma hakkında itiraflar gelirken, gelen bu son itiraf bu kadar da olmaz dedirtti. Esra Ezmeci’nin paylaştığı bu itiraflar her defasında görenleri şok etmeyi başarıyor. Son paylaşımıyla da gündemde hızlı bir şekilde yerini alan Ezmeci’ye de tepkiler geldi.

2q t6if y8tj 4U4Y 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat