Gündem

Fahriye Evcen ve oğlundan kötü haber! Hamile Fahriye Evcen ve Karan koronaya yakalandı

Fahriye Evcen ve oğlu Karan’dan herkesi üzecek bir haber geldi. Hamile olan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Karan’a ne oldu?

3,5 aylık hamile, ikinci bebeğini bekleyen Fahriye Evcen’den kötü haber geldi. Tüm aile tatilde keyif yaparken hastalıkla sarsıldılar. 2017 yılında dizi setinde dizi aşkı gerçek aşka dönüşen çift oğulları ile birlikte tatil keyfi yapıyordu. Bodrum’da ailecek tatil yapan Özçivit ailesinden kötü haber geldi. İkinci bebeklerine hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinde koronaya yakalandı. 3 yaşında olan oğlu Karan’ın da hastalığı kapması sonucu hastaneye başvuran Evcen’in de test sonucu ne çıktı? Fahriye Evcen korona mı?

Fahriye Evcen ve Karan karantinada

Burak Özçivit ile birlikteliklerinden doğan Karan günümüzde artık 3 yaşında. Anne oğul tatil yaparken Karan’ın koronavirüs kapması endişesine kapıldı. Bodrum Amerikan hastanesine gidip test yaptıran genç anne koronavirüs olduğunu öğrendi. Apar topar toparlanıp evlerinde dönüş yapan çift şimdilerde kendilerini karantinaya aldı. Bodrum tatilinde koronavirüs hastalığına yakalanan anne oğulun tedavisi evde devam ediyor. Anne oğulun tedavisi evde devam ederken baba Burak Özçivit’inde test yaptıracağı öğrenildi.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.29.54

Vakalar arttı sevenleri üzüldü

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin en gözde karakteri Akça Hatun’u Fahriye Evcen hayranlarını üzdü. Kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile Bodrum’da tatilin keyfini çıkaran Evcen’den kötü haber geldi. İkinci çocuğuna 3 buçuk aylık hamile olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile birlikte karantinada. 2019 yılında dünyaya gelmiş olan oğlu Karan’ın fenalaşması sonucu Bodrum’da bulunan özel bir hastaneye koşan Evcen’in testi de pozitif çıktığı öğrenildi. Bu durumda başarılı oyuncunun hamile oluşu hayranlarında büyük endişe uyandırmış oldu. Herkesi korkutan koronavirüs haberi en çok sevenlerini üzdü. Fahriye Evcen ve oğlu karan tedavisine evde devam ediyor. Ünlü çifti son durumu oldukça merak ediliyor. Fahriye Evcen’in hamile oluşu ailesini ve hayranlarını daha çok tedirgin etti. Tatili yarım kalan ünlü çift hastalık günlerini evde geçirerek atlatmak istiyor. Durumu iyi olduğu belirtilen Fahriye Evcen ve oğlu Karan iyi haberleri ile ailesini ve sevenlerini sevindirdi.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.29.42

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat