Magazin

Fatma Turgut’tan konsere gelemeyen gence büyük jest! Herkes onun yerinde olmak istiyor bu anı ölse unutmaz

Seslendirdiği şarkılarla Türk Rock müziğine damgasını vuran isimlerden biri olan Fatma Turgut, geçtiğimiz akşam Düzce konseri sırasında yaptığı o jestle herkesten alkış toplamayı başardı. Ünlü sanatçı, bir hayranına adeta unutamayacağı bir sürpriz yaparak binlerce kişiyi şaşkına çevirdi. İşte, Fatma Turgut’un Düzce konserinde yaptığı o şaşırtan harekete dair merak edilen tüm detaylar.

Dünya Düzce Günleri kapsamında Düzce’de sahneye çıkarak sevilen şarkılarını binlerce hayranı için seslendiren Fatma Turgut, sahnedeki samimi ve sevecen tavırlarıyla da herkesi mest etmeyi başarmıştı. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdikleri konser alanı, ünlü sanatçıyı dahi şaşırtacak derecede tıklım tıklımdı.

Yoğun katılımlarıyla Fatma Turgut’un sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seslendiren vatandaşlar, o anları cep telefonlarıyla da kaydederek ölümsüzleştirmişlerdi. Fakat konser sırasında hiç beklemeyen bir şey oldu ve Fatma Turgut konsere gelemeyen bir hayranına büyük bir sürpriz yaptı. İşte, Fatma Turgut’un Düzce konseri sırasında bir hayranına yaptığı o jeste dair merak edilen tüm detaylar.

Fatma Turgut konsere gelemeyen hayranına sürpriz yaptı!

Konserlerinde sürekli hayranlarıyla birlikte sohbet ettiği bilinen Fatma Turgut, kendisini yakından takip eden kişilerin alışık olduğu olaylardan birine daha imza attı. Ünlü isim, seyircilerden birinin telefonunu isteyerek ‘’Kübra’’ isimli hayranını canlı video konferansıyla arayarak muhabbet etti.

Konser sırasında görüntülü aradığı hayranı için ‘’Durun durun, şimdi küçük bir şok yaşıyor kendisi. Kübra Hanım gerçekten çok küçük bir şok yaşıyor anladığım kadarıyla. Hadi, onu biraz pekiştirelim!’’ diyerek bir anda ‘’Değmesin Ellerimiz’’ şarkısını seslendirmeye başladı. Daha sonra ünlü isim, Kübra isimli hayranına binlerce seyirci önünde teşekkür ederek sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti.

15067195

Fatma Turgut hayranına yaptığı jestle herkesten büyük alkış aldı!

Düzce sahnesi sırasında konser alanına gelemeyen Kübra isimli hayranını video konferans yoluyla arayan Fatma Turgut, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Ünlü isim, bu hareketiyle herkesin taktirini kazanmayı başarırken Düzcelilere unutamayacakları bir an yaşattığı için yoğun bir alkışa da tutuldu. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, Fatma Turgut’un konserlerinde yapacağı yeni jestleri dört gözle beklemeye başladılar.

640xauto 4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat