Magazin

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal bikinisiyle pozlarını paylaştı sosyal medyadan yorum yağdı ‘’Açıldıkça açılıyor’’

Geçtiğimiz yıllarda katıldığı bir izdivaç programı sayesinde şöhrete kavuşan Hanife Gürdal, şimdilerde sosyal medya hesabında paylaştığı gönderileriyle ağızları açık bırakmaya devam ediyor. Her geçen gün daha cesur paylaşımlara imza atan ünlü isim, son olarak paylaştığı tatil pozlarıyla herkesi şaşkına çevirdi. İşte, bir zamanların en ünlü gelin adaylarından Hanife Gürdal’ın nefes kesen tatil pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Biz izdivaç programına katılarak kısa sürede milyonlarca kişinin gönlünde yer edinen Hanife Gürdal, şimdilerde yaşadığı değişimle herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Zaman içerisinde başörtüsü giymeyi bıraktığı ve iyice açılıp saçıldığı görülen ünlü isim, son paylaşımlarıyla milyonlarca kişiye yok artık dedirtti.

Şimdilerde ekranlarda yer almıyor olsa da sosyal medya hesabından sürekli cesur pozlarını paylaşan ünlü gelin adayı, son tatil pozlarıyla ortalığı resmen yakıp yıktı. Takipçilerinin her fırsatta eski halini hatırlattığı ünlü isim, bikinili pozlarıyla kimseyi dinlemediğini adeta kanıtladı. İşte, ünlü gelin adayı Hanife Gürdal’ın o cesur tatil paylaşımlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Hanife Gürdal tatil pozlarıyla resmen ağızları açık bıraktı!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hanife Gürdal, her geçen gün daha cesur pozlar paylaşmaya devam ediyordu. Sosyal medya takipçilerinin eleştiri oklarını üzerine yönlendirdiği ünlü isim, şimdi de tatil pozlarıyla yürekleri hoplatmayı başardı.

Eşiyle birlikte Antalya’da tatil yaptığı bilinen ünlü gelin adayı, kırmızı bikinisinin üzerine beyaz transparan bir elbise giyerek görenlerin adeta nabzını yükseltti. Üstelik Hanife Gürdal, paylaştığı o cesur pozlarla kısa sürede binlerce beğeni alırken kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, ünlü ismin kendisine gelen yorumlara dair nasıl bir yanıt vereceğini dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 10

Sosyal medya Hanife Gürdal’ın cesur tatil paylaşımlarıyla adeta ikiye bölündü!

Ekranlardan bir süredir uzak olan Hanife Gürdal, şimdilerde tatil pozlarıyla platformları adeta ikiye bölmeyi başardı. Bazı kullanıcı,lar ünlü gelin adayının üzerine çok gidildiğini ifade ederken bazıları da böyle bir değişimin oldukça tuhaf olduğunu savundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, ünlü gelin adayı Hanife Gürdal tarafından yapılacak yeni açıklamaları dört gözle beklemeye başladılar.

15084009

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat