Magazin

Fenomen Hanife Gürdal iyice yolunu şaşırdı! Dekolteli pozlarıyla boy gösterdi ‘’Yazıklar olsun’’

Ekranlara bir izdivaç programıyla gelerek milyonların gönlünü kazanmayı başaran Hanife Gürdal, şimdilerde açılıp saçıldığı fotoğraflarıyla sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde binlerce takipçisi için verdiği tatil pozlarıyla eleştirilerin hedefi olan ünlü gelin adayı, şimdide dekolteli pozlarıyla ağızları açık bıraktı. İşte, Hanife Gürdal’ın o çok konuşulan pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Katıldığı evlilik programıyla kısa sürede adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, şimdilerde özel hayatıyla da gündemi karıştırmayı başarıyordu. Tesettürlü halinden eser kalmayan ünlü isim, cesur sosyal medya paylaşımlarıyla da herkesten tepki toplamaya devam ediyor.

İzdivaç programındaki masum ve güler yüzlü halleriyle herkesin sevgisini kazanan Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde yaptığı dekolteli paylaşımlarla adeta eleştiri oklarının hedefi oldu. Takipçileri için her geçen gün daha fazla açılıp saçılan ünlü gelin adayı, son pozlarıyla milyonlara ‘’Yok artık!’’ dedirtti. İşte, fenomen gelin adayı Hanife Gürdal’ın o çok konuşulan pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Ünlü gelin adayı Hanife Gürdal dekolteli pozlarıyla ağızları açık bıraktı!

Katıldığı izdivaç programında herkes tarafından masum ve hanım hanımcık olarak gösterilen Hanife Gürdal, şimdilerde yaptığı paylaşımlarla herkesin tepkisini çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bikinili tatil pozlarıyla adından söz ettirmeyi başaran ünlü isim, şimdilerde göğüs dekolteli o fotoğraflarıyla da takipçilerinden dahi eleştiri aldı.

Bir stüdyoda eşinin resmen kucağına oturduğu görülen Hanife Gürdal, giydiği incecik atleti üzerinden göğüs dekoltesini binlerce takipçisi için sergiledi. Ayrıca altına da çiçekli bir etek giydiği görülen ünlü isim, paylaştığı pozlar için kısa sürede binlerce beğeni alırken birçok kişi tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu.

11452 5

Hanife Gürdal’ın dekolteli paylaşımları platformları resmen sallamayı başardı!

Bir süredir ekranlardan uzak kalsa da şimdilerde sosyal medya üzerinden binlerce takipçiye ulaştığı bilinen Hanife Gürdal, son paylaştığı dekolteli pozlarıyla resmen platformları birbirine kattı. Birçok kullanıcı, ünlü gelin adayının artık iyice abarttığını söylerken bazıları da Hanife Gürdal’ı destekleyerek onun yanında olmayı tercih etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Hanife Gürdal tarafından yapılacak paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

11452 4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat