Magazin

Fenomen Şeyda Erdoğan’dan nefes kesici pozlar! Instagram böyle güzellik görmedi felaketsin

Youtube hesabında paylaştığı makyaj yapma videolarında samimi halleri ve doğal güzelliğiyle kısa sürede milyonlarca hayrana ulaşan Şeyda Erdoğan, şimdilerde sutyensiz derin göğüs dekolteli halleriyle ortalığı yakmayı başardı. Siyahlar içerisinde adeta arzı endam eden ünlü isim, birçok hayranı tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu. İşte, fenomen Şeyda Erdoğan tarafından paylaşılan o nefes kesen gönderilerin merak edilen tüm detayları.

Yıllardır Youtube platformunda paylaştığı makyaj videolarıyla milyonlarca takipçiye ulaşmayı başaran Şeyda Erdoğan, şimdilerde farklı konularla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Farklı fenomenlerle yaşadığı çalkantılı bir aşk hayatı olduğu bilinen ünlü isim, geçtiğimiz günlerde hayatında kimsenin olmadığını da açıklamıştı.

Şimdilerde hayatında kimsenin olmamasının verdiği özgürlükle oldukça cesur pozlara imza atan Şeyda Erdoğan, nefes kesen bikinili pozlarının ardından derin göğüs dekolteli pozlarıyla da ortalığı yaktı geçti. İşte, ünlü Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan tarafından paylaşılan o nabızları yükselten pozlara dair merak edilen tüm detaylar.

Şeyda Erdoğan sutyensiz pozlarıyla adeta yürekleri hoplatmayı başardı!

Bir süredir sosyal medya hesaplarında paylaştığı iddialı pozlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Şeyda Erdoğan, şimdilerde Instagram hesabında yer verdiği son gönderileriyle herkesin ağzını açık bırakmayı başardı. Bikinili pozlarıyla gündemden düşmek bilmeyen ünlü isim, bu görüntülerle uzun bir süre daha konuşulacak gibi duruyor.

Siyah elbisesinin içerisine sütyen giymediği belli olan Şeyda Erdoğan, derin göğüs dekoltesiyle de dikkatleri çekmeyi başardı. Kusursuz fiziğini siyah elbisesiyle sergileyen ünlü isim, saçları için yaptığı imaj değişikliğiyle de ağızları açık bıraktı. Üstelik ünlü fenomenin paylaştığı o pozlara kısa süre içerisinde binlerce beğeni gelirken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

640xauto 3

Şeyda Erdoğan derin göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı adeta salladı!

Youtube platformunun yanı sıra Instagram’da da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen ünlü isim, sutyensiz ve derin göğüs dekolteli o pozlarıyla herkesin ağzını açık bırakmayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü fenomene övgüler yağdırırken yeni halini çok daha güzel bulduklarını belirttiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan tarafından paylaşılacak yeni cesur pozları dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 6

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat