Magazin

Gelin Hanife duş sonrası resim paylaştı görenlerin nutku tutuldu! Hanife dur artık ne bu cesaret

Bir zamanlar katıldığı izdivaç programıyla herkesin ilgi odağı olmayı başaran ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Milyonlarca takipçisi için her geçen gün cesur pozlarını paylaşmaya devam eden fenomen gelin adayı, geçtiğimiz günlerde bornozuyla kameraların karşısına geçti. İşte, Hanife Gürdal’ın milyonları şaşırtan o pozuna dair merak edilen tüm detaylar.

Geçtiğimiz yıllarda katıldığı evlilik programıyla bir anda adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Hanife Gürdal, şimdilerde farklı konularla da magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla herkesin ağzını açık bırakan ünü isim, tesettürü bırakmasıyla da tepkileri üzerine çekmişti.

Her adımı olay olan fenomen gelin adayı, geçtiğimiz günlerde yaptığı o paylaşımla herkesin yüreğini hoplattı. Duştan sonra bornozuyla kameraların karşısına geçen ünlü isim, milyonlarca kullanıcıya ‘’Yok artık!’’ dedirtti. İşte, ünlü gelin adayı Hanife’nin duş sonrası pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Hanife Gürdal bornozlu halini sosyal medyada paylaşınca herkesi şok etti!

Yıllar önce dahil olduğu evlilik programıyla bir anda şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, şimdilerde ekranlardan uzak bir yaşantı sürmesine rağmen sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını habersiz bırakmıyordu. Cesur paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren fenomen gelin adayı, bikini pozlarından sonra şimdi de bornozuyla kameraların karşısına geçti.

Bornozuyla duş sonrası çay keyfi yaptığı görülen ünlü isim, paylaşımının altına, ‘’Kendimi yediğim yıllara. Zor günleri bu şekilde atlatmaya çalışıyorum yoksa katil olacağım.’’ notunu paylaştı. Fenomen gelin adayının paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni alırken kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Şimdilerde birçok Hanife Gürdal hayranı, ünlü ismin kendisine gelen yorumlara dair nasıl bir açıklama yapacağını merakla beklemeye başladı.

499

Sosyal medya Hanife Gürdal’ın bornozlu paylaşımıyla adeta çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar şimdilerde sosyal medyada da oldukça aktif olduğu bilinen Hanife Gürdal, şimdilerde paylaştığı bornozlu gönderisiyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin cesaretine hayran kaldıklarını belirtirken kendisinin daha ne kadar ileri gidebileceğini merak ettiklerini söylediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Hanife Gürdal’ın yeni paylaşımlarını da dört gözle beklemeye başladı.

498 4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat