Magazin

Geniş Aile oyuncusu Ufuk Özkan boşandı! 17 yıllık ilişki tek celsede bitti    

Geniş Aile dizisinin başarılı oyuncusu Ufuk Özkan, boşanma haberiyle gündeme bomba gibi düştü. 17 yıllık evliliği sessiz sedası tek celsede bitti.

Ekranların sevilen ve başarılı oyuncuları arasında bulunan Ufuk Özkan, boşanma haberiyle birlikte gündemi derinden salladı. 17 yıl önce evlendiği Nazan Güneş ile tek celsede boşanan Ufuk Özkan’ın fikir ayrılıklarından dolayı boşandıkları söyleniyor. Gündeme bomba gibi düşen bu boşanma haberi sosyal medyada da oldukça konuşuldu. İşte haberin merak edilen detayları…

WhatsApp Image 2022 08 03 at 22.47.04

17 yıllık evlilik bitti

Ekranların sevilen oyuncusu Ufuk Özkan, başarılı oyunculuğu ile yakından takip edilen isimler arasında bulunuyor. Oyunculuk kariyerinde birçok başarılı yapıma imza atan Ufuk Özkan, Geniş Aile, Hayat Bazen Tatlıdır, Kalk Gidelim, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi birçok yapımda yer aldı. Gündemde başarılı oyunculuğu ile adından bahsettirirken bu sefer de boşanma haberi ile yerini aldı. 2005 yılında evlendiği Nazan Güneş’ten tek celsede boşanan Ufuk Özkan, bu haberle gündeme bomba gibi düştü.

17 yıllık evliliklerini fikir ayrılıklarından dolayı bitirdikleri söylenen çiftin, bu evliliklerinden bir de Eren adında bir oğulları bulunuyor. Anlaşmalı olarak boşanan çift, bu ayrılık haberiyle sevenlerini de oldukça üzdü. Bir süredir evliliklerinde fikir ayrılıkları yaşadıkları belirtilen çift, İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmanın ardından anlaşmalı olarak boşandılar. 17 yıllık evliliklerini sessiz sedasız noktalayan çiftin, sosyal medya hesaplarında birlikte çektirdikleri fotoğrafları hala duruyor.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 22.47.11

Ayrılık haberi gündemi salladı

2005 yılında Anadolu Ateşi’nin başarılı dansçısı Nazan Güneş ile dünya evine giren Ufuk Özkan, 17 yıl sonra Nazan Güneş’ten tek celsede boşandı. Sessiz sedası ayrılık kararı alan çift, henüz sosyal medya hesabından fotoğraflarını silmediler. Sosyal medya gündeminde büyük ses getiren bu ayrılık haberi, sevenlerini de oldukça üzdü. Sevenleri bu boşanma haberinin ardından yorum yapmadan geçemediler. Yorumlar arasında: “Keşke bitmeseydi”, “17 yıllık evlilik nasıl böyle biter” yorumları bulunuyordu. Gündemi derinden sallayan bu boşanma haberi uzun süre sosyal medya kullanıcıları tarafından konuşuldu.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 22.47.10

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat