Teknoloji

Getir uygulamasına n11 entegrasyonu eklendi

2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan Getir uygulaması her geçen gün kullanıcılarına sunduğu hizmet sayısını artırıyor. Ülkemizde başarıyla hizmet veren şirket aynı zamanda İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Portekiz gibi ülkelerde de faaliyetlerini yürütüyor. Popüler yemek ve market teslimatı uygulaması bir süredir Super App olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Şimdiye kadar Getir’de GetirYemek, GetirÇarşı, GetirSu ve GetirBüyük gibi seçenekler vardı. Fakat kısa bir süre içerisinde bunlar arasına GetirBiTaksi, Getirİş ve GetirAraç eklendi. Bünyesindeki hizmetleri artırmaya devam eden platform, bugün ise ana sayfaya n11 düğmesi ekledi. Popüler e-ticaret platformu ile pratik bir entegrasyon çalışması gerçekleştirildi.

Getir, Ocak ayında n11’i satın almıştı

Geçtiğimiz yılın sonlarında Getir, N11’in sahibi olduğu Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim AŞ’de hissedar olmak için Rekabet Kurumu’na başvurmuştu. Kısa bir süre sonra kurumun internet sitesinde konuya ilişkin açıklama yapılmış ve devir işlemine izin verildiği kaydedilmişti. Böylelikle bu yılın Ocak ayında beklenen ortaklık gerçekleşti.

20 milyondan fazla ürüne sahip olan n11, 270 binin üzerinde kayıtlı iş ortağını 23 milyondan fazla kullanıcı ile buluşturuyor. Getir’in şimdiye kadar ülkemizde gerçekleştirdiği en büyük satın alma yatırımı olan bu iş birliği, şimdi Getir uygulamasına da taşınmış durumda.

Getir n11

Daha önce BiTaksi şirketini satın alan Getir, kısa bir süre sonra popüler taksi çağırma uygulamasını kendi bünyesine dahil ederek ana sayfada göstermeye başlamıştı. Benzer bir adım n11 için de gerçekleştirildi. Satın alma işleminden aylar sonra platformu Getir’de gördük.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat