Magazin

Gizem Memiç ve Murat Ceylan yine yakalandı! Dostuz demişlerdi, bu kez öyle bir yakalandılar ki inkâr edemeyecekler

Gizem Memiç ve Murat Ceylan Wish yine yakalandılar. Biz dostuz aramızda bir şey yok demişlerdi, bu kez öyle bir şekilde yakalandılar ki inkâr etmeleri mümkün olmayacak.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.41.34Murat Ceylan Wish ve Gizem Memiç aşk mı yaşıyor? Aşk iddiaları tekrar gündeme geldi. Peki Gizem Memiç ve Murat Ceylan Wish bu sefer nasıl yakalandı? İnkar edemeyecekler. Yakalandıkları zaman rahat tavırları ile arkadaş olduklarını iddia eden ikili bu sefer kaçamadı.  İşte tüm hepsi detayları ile haberimizin devamında

Gizem Memiç ve Murat Ceylan Wish arasında ne var?

Daha öncelerde Survivor All Star yarışmacısı olan Gizem Memiç ile yakalanmış olan Murat Ceylan Wish ağızları açık bırakmıştı. Fakat yakalanmalarının ardından Murat Ceylan Wish’in rahat tavırları ikili arasında bir aşk değil bir dostluk olduğu yönünde yorumlanmıştı. Murat Ceylan Wish ve Gizem Memiç bir kez daha kameralara yakalanınca ikili aralarında çıkan aşk iddialarını doğrulamış oldular. Gizem Memiç ve Murat Ceylan Wish sarmaş dolaş yakalandı.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.42.19

Gizem Memiç ve Murat Ceylan Wish yakalandılar.

Acun medya tarafından ekranlara gelmiş olan Survivor All Star yarışması yarışma hayatlarından çok aralarında çıkan aşklar ve kavgalar ile gündeme gelmeye başladı. Survivor sunucusu olan Murat Ceylan Wish ile Gizem Memiç Nişantaşı’nda yakalandılar. Evli olduğu bilinen Gizem Memiç Murat Ceylan Wish ile hakkında aşk iddiaları çıkmasına neden oldu. Fakat Gizem Memiç’in evli olmasından dolayı hayranları sadece dostlar illa aşk yaşamak zorunda değiller diye yorumlandı. Daha sonrasında ise Gizem Memiç’in yapmış olduğu hareket iddiaların iyice güçlenmesine sebep oldu. Gizem Mmeiç evli olduğu eşi ile Instagram üzerinden tüm fotoğraflarını kaldırdı. Gizem Memiç ise kısa bir süre içerisinde eşinin soy ismini Instagram hesabından kaldırdı. Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı’nın yaşamış olduğu aşk iddiaları bittikten sonra şimdilerde ise gündeme Murat Ceylan Wish ve Gizem Memiç geldi. İkili aralarında bir şey olduğunu inkar etse de sarmaş dolaş yakalandılar.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.44.07

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat