Magazin

Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy lüks yazlıklarıyla herkesi imrendirdi! Rüya gibi yazlığı görenler hayrete düşecek

2022 yılının Şubat ayında Çeşme’de rüya bir düğünle hayatlarını birleştirdikleri bilinen Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy, şimdilerde yaptıkları yatırımlarla da adlarından söz ettirmeyi başardılar. Özellikle ünlü çiftin o popüler tatil beldesinden aldıkları yazlık villa, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. İşte, Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çiftinin servet değerindeki yeni yazlıklarına dair merak edilen tüm detaylar.

Oyunculuğunun yanı sıra güzel sesiyle de milyonların hayranlığını kazanmayı başaran Gökçe Bahadır, geçtiğimiz Şubat ayında sevgilisi Emir Ersoy ile Çeşme’de dünya evine girmişti. Rüya gibi bir bir törenle hayatlarını birleştiren ikili, şimdilerde yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu tatilde atıyordu.

Milyonlarca magazin sever tarafından tatil paylaşımlarıyla sıklıkla takip edilen Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy ikilisi hakkında flaş bir gerçek ortaya çıktı. Meğerse ünlü çift, evlendikleri gibi o meşhur beldeden bir yazlık almışlar. İşte, Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy’un tatillerini geçirebilmek için yaptıkları o milyonluk yatırıma dair merak edilen tüm detaylar.

Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy Çeşme’den aldıkları yazlığın fiyatıyla herkesin ağzını açık bırakmayı başardılar!

25 Şubat tarihinde Çeşme’de dünya evine girerek tüm hayranlarını resmen sevince boğan Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çifti, şimdilerde yaptıkları yatırımlarla da gündeme gelmeye başlamışlardı. Türkiye’nin birçok noktasında gayrimenkulleri olduğu bilinen ünlü çift, şimdilerde aldıkları yazlığın fiyatıyla adeta dudak uçuklattılar.

Kulislere konuşulanlara göre Gökçe Bahadır, eşinden evlendikleri yer olan Çeşme’de bir yazlık isteyince Emir Ersoy paraya acımadı. İkili, her yaz tatil yaptıkları bilinen Çeşme’de tam 5 milyon liralık bir ev aldı. Bu sayede ünlü çift, magazin dünyanın en sosyetik isimlerine de komşu olmuş oldu.

Adsiz 4

Sosyal medya Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy’un yeni yazlıklarıyla adeta çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip oldukları bilinen Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çifti, şimdilerde Çeşme’den aldıkları 5 milyon liralık yazlıklarıyla platformları adeta çalkaladılar. Birçok kullanıcı, ünlü çifte hayırlı olsun dileklerini iletirken kendilerinin hayatları boyunca o kadar parayı bir arada göremeyeceklerini de espirili bir dille ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy’un yapacakları net açıklamaları dört gözle beklemeye başladılar.

Adsiz 5

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat