Magazin

Gonca Vuslateri’den ağır eleştiri! Bir ismi öyle bir taşladı ki rahatlık batar sana dedi bakın kimi bombaladı

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Gonca Vuslateri, şimdilerde ekranlardan uzak kalsa da sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyordu. Geçtiğimiz gün filtreli bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim, gönderinin altına eklediği notla sosyal medya platformlarını ikiye böldü. İşte, Gonca Vuslateri’nin uzun süre unutulmayacak o olay olan paylaşımına dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen isimleri arasında gösterilen Gonca Vuslateri, şimdilerde farklı konularla da gündeme gelmeyi başarıyordu. Daha önceleri Küçük Sırlar, Yalan Dünya ve Anne gibi yapımlarla adını milyonlarca televizyon severe duyuran ünlü isim, geçtiğimiz günlerde isim vermeden yaptığı o eleştiriyle herkesin ağzını açık bırakmayı başardı.

Yer aldığı projelerle herkesin gönlünde taht kurmayı başaran Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir ünlüye laf çarpıtarak eleştirilerin hedefinde yer aldı. İşte, Gonca Vuslateri’nin isim vermeden yaptığı o ilginç eleştiriye dair merak edilen tüm detaylar.

Gonca Vuslateri açıklamalarıyla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı!

Uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşantı sürdürmeye devam eden Gonca Vuslateri, şimdilerde Instagram üzerinden yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyordu. Son olarak estetik paylaşımlarıyla konuşulmaya başlanan ünlü isim, şimdilerde isim vermeden yaptığı o eleştiriyle herkesin ağzını açık bıraktı.

Sosyal medya hesabında filtreli fotoğrafını paylaşan Gonca Vuslateri, ‘’Aramı iyi tutayım da aman ekmeğimden olmayayım estetiği yaptırdım. Bir iki dizide yapay gözyaşıyla birlikte ağlama sahnesi, yurtdışı gelirlerinden yüzde 1 kar, tam kariyer yapma hedefindeyken zengin koca bulup Akdeniz sahillerinde evlenmek. Yok be kızım… Rahatlık yaramaz sana… Ben kendimle aramı bozmayayım da… Ne gelirse başımıza sevdadan gelsin. Hadi bakalım. Sakin olun, estetik yok.’’ ifadelerini kullandı.

62e8f12f4e3fe00928fce215

Gonca Vuslateri’nin o sözleri sosyal medyayı adeta ikiye böldü!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Gonca Vuslateri, şimdilerde yaptığı o ilginç paylaşımla platformları resmen ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, ünlü oyuncunun sadece ironi yaptığını ifade ederken bazıları da ünlü isimlere gönderme yaptığı konusunda emin olduklarını ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Gonca Vuslateri’den gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

15071707

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat