Dizi / Film

Gönül Dağı Berk Atan’dan yeni bomba proje! Partnerini gören donup kalacak bakın yeni projesi ne olacak

Gönül Dağı’nın en beğenilen siması olan ünlü oyuncu Berk Atan’dan  büyük ses getirecek yeni proje. Yeni projedeki partneri gören ise donuk kalacak. Berk Atan’ın  yeni projedeki partneri kim?

Gönül dağı dizisinin beğenilen siması ünlü oyuncu berk atan yeni bir proje ile anlaştı. Başlayacak olan yeni projesinde partneri ise büyük ses getirecek birisi. Peki projedeki partneri kim olacak? İşte tüm detaylarıyla haberimizin devamında sizlerle.

gonul daginin taneri berk atanin filmdeki partneri belli oldu 1658475469 2405

Gönül Dağı’nın ünlü oyuncusu Berk Atan’ın yeni projesi

Gönül Dağı  dizisi çok büyük ses getirdi. Dizinin başrollerinde olan ünlü oyuncu Berk Atan Halime’nin oğlu ve Ramazan ile Veysel’in amcaoğlu  Taner Kaya karakteri ile milyonların gönlünde taht kurdu. Berk atan şimdilerde ki sürpriz projesini açıkladı. 2023 yılında vizyona girmesi planlanan “Üçüncü Gün”ise bir beyaz perde projesi ile anlaşma sağladığı öğrenilen ben kadının partneri ise herkezi şaşkına uğratmaya yeti. 17 Ekim 2020 tarihinden beri Gönül Dağı dizisinin Taner Kaya karakterine hayat veren Berk Atan dizinin 3. Sezonunda da rolüne devam edecektir. Şimdilerde ki yeni projesini açıklayan Berk Atan filmdeki partneri ile de ses getirdi.

fdi8s 1658737693 5205

Berk Atan’ın projedeki partneri kim ?

2023 yılında vizyona girmeye hazırlanan “Üçüncü Gün”isimli beyaz perde projesinde Berk Atan’ın partneri belli oldu. Yeni başlayacak olan filmin başrol kadın oyuncusu Yağmur Tanrısevsin oldu.

Sosyal medya aracılığı ile tanışan Semih ve Elia isimli karakterlerin başından geçecek olayları gözler önüne serecek olan filmin diğer başrolleri ise şu isimlerdir: Yağmur Tanrısevsin, Berk Atan, Nursel Köse, Zuhal Yalçın, Nurseli İdiz ve Derya Alabora olarak belirlendi. 2023 yılında vizyona girecek olan “Üçüncü Gün” filminin başrolleri Berk Atan ve Yağmur Tanrısevsin ikilisinden birlikte fotoğraf bile geldi. Takipçileri tarafından beğeni de aldılar hiç olmamış da dedirttiler. Yeni başlayacak olan filmin ise çekimler henüz başlamamıştır. Başrol oyuncularının okuma provası başlamış olup filmin vizyona girmesi ise takipçileri tarafından merakla beklenmektedir.

ytEHF 1658737690 3084

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat