Magazin

Gönül Dağı Dilek’in dizideki halinden eser yok! İncecik fiziğiyle güzelliğini gözler önüne serdi ” Yaktın bizi be kadın”

Gönül Dağı dizisinin yıldız oyuncularından Gülsim Ali İlhan sosyal medya paylaşımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi yayınlandığı günden beri izleyicinin kalbinde taht kurmayı başardı. Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan ise sezon finalinde doğum esnasında hayatını kaybederek diziye veda etmişti. Ünlü oyuncunun senaryo gereği diziye veda ettiği ve rolünün bitmesinden kaynaklı olarak herhangi bir sorun olmadan diziden ayrıldığı belirlendi.

Gönül Dağı dizisinde yer aldığı karakter ile birlikte pek çok kişinin kalbini kazandı. Diziden ayrıldıktan sonra pek çok kişi dizinin nasıl ilerleyeceğini ve tekrar aynı tadın yakalanıp yakalanmayacağını merak ediyor. Yeni bölümlerin merakla beklendiği öğrenildi.

Gülsim Ali İlhan’ın Sosyal Medya Paylaşımları Dikkat Çekiyor

gülsim2

Başrollerinde Berk Atan, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Gülsim Ali İlhan gibi isimlerin olduğu aile dizinde yaşanan sezon finali herkesi oldukça şaşırtmıştı. Dilek karakteri ile birlikte ilk günden bu yana sezona devam eden güzel oyuncu diziden ayrıldığını duyurmuştu. Diziden ayrıldıktan sonra sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Gülsim Ali İlhan son paylaşımları ile herkesi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Güzel Oyuncu Pozlarıyla Nefesleri Kesti

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Gülsim Ali İlhan bu süreçte tüm dengelerin alt üst olmasına neden oldu. Dizideki görüntüsünden çok farklı olan yaşantısında hayranlarının adeta nefesini kesti. Son olarak siyahlar içinde giydiği kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ünlü oyuncunun şimdiye kadar fark edilmeyen fit bir vücudunun olduğu cesur paylaşımlarının ardından ortaya çıkmış oldu. Yarım kollu bir bluz giyen ünlü oyuncu güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başardı. Kısa süre sonra fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldiği öğrenildi. Güzel oyuncunun yeni sezonda nasıl bir projede olacağı da merak konusu oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat