Dizi / Film

Gönül Dağı dizisi yeni bir cenaze ile sarsılacak! Dilek’ten sonra o da gidiyor

Gönül Dağı dizisinden üzücü bir haber daha geldi. Gülsim Ali İlhan’ın Dilek karakterinin ölümünden sonra bir kişi daha diziden ayrılıyor. Gönül Dağı izleyicileri sosyal medyada tepki gösterdi. “Final yapın da bitsin” dediler.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 22.41.02

Ekranların en sıcak ve en samimi dizileri arasında yer alan Gönül Dağı dizisi yakın zamanda sezon finali bölümüyle herkesin hafızalarına kazındı. Dizide son olarak Gülsim Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakterinin vefatıyla izleyici derinden sarsıldı. Dilek karakterinin cenazesi herkesi ekran başında ağlatırken sezon finali bölümü de gündeme damgasını vurdu.

Sosyal medyada da kısa süre içinde gündem olan o bölümden sonra bir kişi daha diziye veda ediyor. Gönül Dağı izleyenlerini üzen bu haber oldukça tepkiyle karşılandı. İşte haberin merak edilen detayları…

Gönül Dağı dizisinden üzücü haber geldi izleyiciler tepkili

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle takip ediliyor. Başrollerinde; Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Nazlı Pınar Kaya, Ecem Özkaya, Hazal Çağlar, Semih Ertürk, Cahit Süvarioğlu gibi başarılı isimlerin bulunduğu bu dizi yakın bir zamanda sezon finali yaptı. Gülsim Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakterinin vefat etmesinin ardından izleyiciler derinden sarsıldı. Dile karakterinin yürekleri yakan cenazesinden sonra Gönül Dağı dizisine veda edecek başka bir ismin olacağı öğrenildi.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 22.41.27

Hazal Çağlar diziden ayrılıyor mu?

Gülsim Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakterinin vefatından sonra oldukça üzülen izleyici üzücü bir haber daha aldı. Sosyal medya gündemi damgasını vuran bu habere göre Hazal Çağlar’ın diziden ayrılacağı söylendi. İddialar üzerine Gönül Dağı dizisinin Hazal Çağlar’ı gelecek sezonda ekranlarda olmayacak. Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar’ın neden ayrılacağı da oldukça merak edildi.

Sosyal medyada bu ayrılık haberi tepkiyle karşılandı. Gülsim Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakterinin vefatından sonra bu haberi alan izleyici; “final yapın da bitsin” dedi. Yeni sezonda ekranlarda olmayacağı iddia edilen Hazal Çağlar ve Gönül Dağı ekibi çıkan bu iddialar karşısında henüz net bir açıklama yapmadı.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 22.41.15 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat