Ekonomi

Gram altında son durum çok can yakacak! Mehmet Ali Yıldırımtürk açıkladı yıl sonunda altın bu fiyattan satılacak

Altın ve dolar kuru adına yaptığı doğru tahminlerle milyonlarca yatırımcının taktirini kazanmayı başaran Mehmet Ali Yıldırımtürk, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden öyle açıklamalar yaptı ki herkesin ağzı açık kaldı. Ünlü ekonomist, ons altında önemli yükselişlerin olacağını ifade ederek gram altının yıl sonunda göreceği rakamı da açıkladı. İşte, Mehmet Ali Yıldırımtürk’ün altın kuruna dair yaptığı önemli analizlerin merak edilen tüm detayları.

Milyonlarca yatırımcının dolar ve altın kuru adına sıklıkla takip ettikleri isimlerin başında yer alan Mehmet Ali Yıldırımtürk, geçtiğimiz günlerde Youtube hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Altında önemli yükselişlerin görüleceğini ifade eden ünlü ekonomist, tüm yatırımcılara yeni uyarılarda bulundu.

Piyasaların dahi isimleri gösterilen Mehmet Ali Yıldırımtürk, şimdilerde altın kuru için yaptığı doğru tahminlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz günlerde ons altına dair güncel verileri ortaya koyan ünlü isim, gram altının yıl sonunda kaç para olacağını da ifade etti. İşte, yatırımcıların sürekli mercek altında tuttukları Mehmet Ali Yıldırımtürk tarafından yapılan en net altın analizlerinin merak edilen tüm detayları.

Mehmet Ali Yıldırımtürk ons altın için dikkat çeken açıklamalarda bulundu!

Altın fiyatları, ABD ekonomisinde yaşanan yavaşlama ve FED tarafında faiz artışına dair alınan tedbirlerle Mart ayından beri yükselişini sürdürüyordu. Bu dönemde yatırımcılara her daim en net bilgileri sunan Mehmet Ali Yıldırımtürk, şimdilerde olay yaratacak açıklamalara imza attı.

Katıldığı bir televizyon programında ons altının şu anki değeri hakkında yorumlarda bulunan ünlü ekonomist, kısa bir süre içerisinde ons altının 1.800 – 1.950 dolar bandında hareket edeceğini ve daha sonra 1.950 dolar seviyelerini de görerek 2 bin 52 dolara kadar yükseleceğini aktardı.

Mehmet Ali Yildirimturk acikladi

Ünlü ekonomist gram altının yıl sonunda geleceği son rakamı açıkladı!

Ons altın hakkında düşüncelerini belirtmenin yanı sıra gram altının yıl sonuna kadar geleceği rakamı da ifade eden Mehmet Ali Yıldırımtürk, 985 lira seviyelerine kadar gerileyen gram altında 1019 lira sıçramasının oldukça umut verici olduğunu ve önümüzdeki dönemde 1350 lira seviyesine çıkacak gram altının yıl sonunda 1500 lira seviyesine kadar yükselebileceğini ifade etti.

tum paranizi yatirmayin diyerek 1IJe cover

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat